Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

jak nauczyć pić z butelki

Data utworzenia : 2013-11-21 11:45 | Ostatni komentarz 2016-02-24 17:51

aleksandrova

7633 Odsłony
29 Komentarze

Witam ! Mam problem , mianowicie moja corka ma skonczone 4 mies i 8 dnii od pewnego czasu zupelnie nie chce ciągnać mleka z piersi a od urodzenia była karmiona własnie piersią, obecnie je tylko pokarm z łyżeczki , bo mała nie jest przekonana do butelki jednak zastanawiam sie jak moge to zmienić , jak nauczyc ją picia z butelki , soku czy tez mleka modyfikowanego. Z góry dziekuje za rady :)

2013-11-30 22:45

Madzia, moj maly przegryzal smoczki w butelce, jak w ciagu tygodnia trzeci smoczek przegryzl to wsiadlam w samochod wieczorem, pojechalam do apteki i kupilam mu niekapka (do picia herbatki ma kubek 360 ale do mleka byla butelka). No i na poczatq protestowal, mowil, ze sliczny kubeczek sle on chce butrlke a ja kategorycznie odmawialam i tlumaczylam, teraz ladnie pije z kubeczka a kubeczek kupilam w poniedzialek :)) moze u ciebie tez by sie tak dalo..

2013-11-29 11:14

Ja właśnie popełniam ten błąd, karmiłam tylko piersią i jak około 6 tygodnia chciałam podać butlę to mały nie chciał z niej pić, więc się poddałam. Kiedy podjęłam decyzję o odstawieniu od piersi to przez miesiąc uczyłam go pić z butli, podając w zamian mleko łyżeczką lub kaszki na mleku. Teraz ma 2lata i 8 miesięcy i nie mogę go oduczyć od picia mleka z butli, inne płyny pije ładnie ze zwykłego kubka.

2013-11-28 22:22

wlasnie z takiego powodu odciagam mleko od samego poczatq i podaje malemu na wieczor z butelki, caly dzien i noc je z piersi... dzieki temu jest przyzwyczajony do butelki i nie odrzuca piersi :)) co do przyzwyczajenia do butelki zrobilabym tak jak proponuje kasia - odciagnij i podaj swoje mleczko, a jak chcesz odejsc od karmienia piersia to pozniej stopniowo dodawaj mm ;)

2013-11-21 13:09

Olu a gdybys spróbowała odciągnąć swoje mleko i podaj je butelka córeczce? Szczerze polecam butelki lovi nawet dla zatwardziałych malutkich przeciwników smoków są idealne i nie zaburzają prawidłowego rytmu ssania piersi! Spróbuj na początek mała butelkę 150 ml i daj znać jak poszło!

2013-11-21 12:19

Tutaj znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie --> http://lovi.pl/pl/forum/3/462 Zapraszam: ))