Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Jaki najlepszy kubek niekapek z rączkami polecacie ?

Data utworzenia : 2019-03-31 10:19 | Ostatni komentarz 2019-07-20 12:38

Klaudia.Wyrwalec

1477 Odsłony
16 Komentarze

Moja córka za kilka dni skończy 9 miesięcy . Do tej pory nie potrafi sama pić z butelki lovi Medical ..pije tylko jeśli ja jej ją trzymam . Chciałabym powoli ją nauczyć trzymania samej sobie w rączkach. Myślicie że jeszcze nie jest na to gotowa ? Każde dziecko jest inne .

2019-05-30 11:08

Chyba ja też spróbuję z bidonem mój synek nie lubi pić z butelki

Konto usunięte

2019-05-20 08:36

Również polecam Ci doidy, moja córka też szybko załapała o co chodZi. Używamy obecnie z rurką z Canpolu z obciążnikiem - polecam Ci go bo dzięki obciążeniu dziecko zawsze będzie zasysało napój. Kubek jest dość lekki choć z tego co widziałam to są dwie pojemności. Możesz wybrać ten mniejszy i lżejszy - on ma tez uchwyt. U nas córka z 360 napiła się później, ale możesz probowac. Ten z Lovi w porównaniu z innymi jest dość lekki i ma piękną kolorystykę. Od 6-go m-ca ćwiczyłyśmy picie z kubka treningowego z Lovi z miękkim ustnikiem - rewelacja bo kubeczek jest bardzo lekki, mały i spodobał się córce na tyle, że na nim nauczyła się podnosić kubek do góry i z niego pić :)

2019-05-15 13:57

Spokojnie uważam, ze możesz spróbować kubeczka Lovi 360. Mój Syn załapał pocie z niego jak miał około 10 miesięcy. Możesz tez spokojnie spróbować i pomału uczyć pic maluszka z kubeczka Doidy moja córka od początku rozszerzania diety uczyła się pić właśnie z niego i jak miała jakieś 11 miesięcy Piła już z niego samodzielnie.

2019-05-01 09:21

U nas bardzo sprawdził się kubeczek 360 , synek po kilku próbach załapał jak z niego pić a od dłuższego czasu sam go chwyta i pije bez dodatkowej pomocy

2019-03-31 22:44

DorotaB- 1986 Super dzięki za informację A gdzie taki kubeczek kupiłaś ? No my tylko i wyłącznie z lovi z innego nie chce pić

2019-03-31 21:33

Klaudia my mamy bidon z rurką z firmy b box polecam,ma rączki, rurka ma na końcu obciążenie dlatego można pić z niego w różnej pozycji, rurka się chowa, są wymienne rurki wrazie czego można kupic. Syn załapał już pierwszego dnia jak z niego pić choć pił wcześniej tylko z butelki lovi.Namocz końcówkę w wodzie i daj do ust córce jak poczuje to powinna zassać jak z butelki.

2019-03-31 11:12

Justyna.Kolek dzięki za informację . Właśnie dużo dobrego słyszałam na temat bidonu z rurką ale wczesniej nie bylam przekonana bo twierdzilam ze dziecko jeszcze z rurki nie bedzie umialo pic ...coraz czesciej o tym slysze więc się nad nim zastanowię.

2019-03-31 11:04

Odradzam kubek niekapek. Ma negatywny wpływ na rozwój dziecka, bo logopedycznie i ortodontycznie czesto powodują wady. Polecam kupić np Doidy cup, a córce dać czas na naukę, nauczy się :) Możesz też spróbować bidon z rurka