Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Jaki najlepszy kubek niekapek z rączkami polecacie ?

Data utworzenia : 2019-03-31 10:19 | Ostatni komentarz 2019-07-20 12:38

Klaudia.Wyrwalec

1476 Odsłony
16 Komentarze

Moja córka za kilka dni skończy 9 miesięcy . Do tej pory nie potrafi sama pić z butelki lovi Medical ..pije tylko jeśli ja jej ją trzymam . Chciałabym powoli ją nauczyć trzymania samej sobie w rączkach. Myślicie że jeszcze nie jest na to gotowa ? Każde dziecko jest inne .

2019-07-20 12:38

Ja swojemu synkowi kupiłam jeszcze przed 9 mż kubek niekapek z dziubkiem Lovi z misiem.Mozna powiedzieć , że od razu załapał jak się z niego napić.Uzywamy do tej pory a syn ma już 15 miesięcy :) Coś około 10 mż sam sobie trzymał i popijał kiedy chciał ;)

2019-06-30 23:56

Spróbuj kubka z rurkà, czasem dziecko może załapać w tym wieku. Mimo wszystko treningowe się super sprawdzają. Polecam canpol i Lovi 

2019-06-30 21:24

Ja osobiście polecam z lovi.pl 360. Faktycznie nic nie leci i łatwo się pije z niego. Szybko czyści jest solidny. 

Konto usunięte

2019-06-26 15:57

Moja córka nigdy nie nauczyła się pić samodzielnie z butelki. Była 11 miesięcy karmiona piersią. W między czasie próbowałam jej dawać mm z butelki lub wodę, ale sama nigdy nie trzymała. Ja musiałam jej trzymać. Wkurzyłam się i ok. 7-8 miesiąca zaczęłam jej wodę podawać w kubkach. Prawie od razu załapała picie ze zwykłej szklanki, ale tak aby sama ją trzymała to ok. 12-13 miesiąca. Ok. 11-12 miesiąca piła sama z butelki z dziubkiem (takim sportowym czy jak dla dzieci). Jednak od 8 miesiąca wszystko wygrywa kubek treningowy z Lovi. Dostałam go do testów i to jeden z niewielu kubków, z których córka bardzo szybko nauczyła się pić sama i sama go trzymać. To było ok. 8 miesiąca. I ten kubek jest numerem 1 do teraz :) 

2019-06-26 14:50

My będziemy używać kubek niekapek z Lovi ten co ostatnio wygraliśmy  :)

Jak przetestujemy napewno się z wami podzielę opinią  :)

2019-06-13 13:35

Mama_Gratki mój synek przez rok i bodajże 7 miesięcy pił wszystko z butelki, choć w pobliżu miałam różne niekapki. U synka akurat nie sprawdziły się ani z twardym ustnikiem, anie treningowe, nic. Dopiero po kilku próbach z niekapkami, wyczytałam gdzieś ( już nie pamiętam gdzie) o kubki z Lovi 360) i przyznam, że aż mi się wierzyć nie chciało, ze z niego nie cieknie, jak sie go odwróci. Ale postanowiłam spróbować. Jedynym sklepem, gdzie go wtedy mogłam dostać było Intermarche (mieszkam w kilkunastotysięcznej miejscowości, więc nie mamy wielu sklepów z artykułami dziecięcymi), bo byłam typowo w dwóch dziecięcych sklepach i tam nie mieli. I kupiłam ten kubeczek (czerwony z żółtymi częściami). Na początku synek tylko go trzymał, nie wiedział do czego służy, mimo że mu pokazywałam. Generalnie nauka trwała z 1,5 tygodnia. Później dostaliśmy się do testów z Lovi z nową kolekcją tych kubeczków, to już synek sobie świetnie radził i naprawdę lepszych niekapków na rynku nie ma. Mam nadzieję, że jak się córcia urodzi i jak będzie gotowa, to też będzie chciała pić z takiego kubeczka, jeśli nie, to oczywiście będziemy próbować innego. Ale jestem dobrej myśli :)

Konto usunięte

2019-06-13 07:04

Powiem Wam z obserwacji i własnego doświadczenia. Pamiętam jak wspominalyscie, że Wasze dzieciaki szybko bo w tym i w tym miesiącu już pięknie Piły z danego kubka. Próbowałam, okazywało się że nam jeszcze daleko. Mam koleżankę, która ma przegląd butelek i kubków. Niemalże z każdej firmy różne rodzaje. Dziecku trudno Się pije z nowości, wydaje mi się, że jest zaskoczone gdy mama proponuje mu ciagle nowy kubek. Warto aby dziecko miało np dwa tygodnie na opanowanie umiejętności picia z danego kubka. Uważam, że jeśli pije prawidłowo z rurki to nie ma potrzeby proponować niekapka czy treningowego kolejnego. Po rurce dobrze się sprawdzi 360 stopni i kubek otwarty, np doidy. Dziecko potrzebuje czas, ale tez stabilizację. To tak samo jest z odpieluchowaniem- potrzebna jest rutyna i konsekwencja

2019-06-03 19:53

Pamiętajcie dziewczyny, że każde dziecko jest inne :) To, że dziecko koleżanki, siostry, kuzynki pije w wieku 9 mcy samo z butelki, nie oznacza, że nasze też takie będzie. To ni wyścig, stopniowo samo się nauczy, jeśli będziemy je zachecac, ale nic na siłę. Osobiście nie miałam niekapków przy synku,ani tych bidonów z rurkami. Miałam butelkę i od razu po butelce, syn pił z kubka Lovi 360. Jedynie mleko z butelki, resztę napojów (w 95% wodę) pił z 360