Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Jaką butelkę Lovi polecacie?

Data utworzenia : 2019-03-19 13:26 | Ostatni komentarz 2019-06-08 14:51

Izabela.Tokarska

1869 Odsłony
34 Komentarze

Witam serdecznie, w maju przyjdzie na świat moje pierwsze dziecko. Chciałabym bardzo karmić piersią jednakże wiem, że nie zawsze jest to możliwe i wolałabym mieć przy sobie butelkę. Zdecydowałam się na Butelke Lovi ze względu na styl jej wykonania oraz pozytywne opinie innych mam. Doradzcie mi proszę która dokładnie wybrać dla noworodka oraz jaka pojemność będzie najkorzystniejsza przy ewentualnym dokarmianiu. Z góry dziękuję za pomoc ☺️

2019-05-09 21:05

Agnieszka dzięki będę musiała poszukać bo szklaną lepiej w czystości utrzymać :)

2019-05-09 17:31

Moim zdaniem bezkonkurencyjna będzie szklana, diamond glass, na początek ta mniejsza. Super się sprawdza jeśli chodzi o utrzymanie czystości. W dodatku wzory to cudeńka! ?

2019-05-09 15:48

Myślę, że na początek lovi Medical ze względu na swój zgrabny kształt i ułatwienie przez wycięcie na palce się sprawdzi :) Pati lovi ma na pewno szklane butelki kolekcji Retro oraz Diamond Glass :)

2019-05-09 15:13

Przy pierwszym dziecku wybieralismy butelki Lovi bezkolkowe (nie pamiętam nazwy ) i wraz ze wzrostem wybieralismy większe. :)

2019-03-30 21:46

Mama.gratki dzięki w sumie nie pomyślałam o smyku a przecież zamawiam tam często jakieś przydatne rzeczy . O i tak zgodzę się że w sklepie drożej niż na stronie aczkolwiek probowalam z odbiorem w sklepie i w smyku nie ma takiej opcji. Ja mam własnie miejsce na stoliku chokerowym i tam mam podgrzewacz i express i raczej nie będę miała miejsca . Jakoś będę musiała to pozmieniać żeby pasowało ładnie :)

Konto usunięte

2019-03-30 20:56

patka, u nas cena online jest znacznie niższa niż stacjonarnie. W smyku jest też często tak, że cena online jest niższa więc możesz zamówić internetowo ,a odebrać na przykład w sklepie stacjonarnym - wtedy odbiór jest bezpłatny, Co do obejrzenia to nie jestem pewna czy Ci się uda bo są zapakowane w pudełka i widziałam, że nawet są zaklejone więc odpakowanie w sklepie odpada bo nikt już raczej takiego rozpakowanego towaru nie kupi. Możesz sprawdzić wymiary i wizualnie ulokować go z centymetrem na blacie kuchennym - ja tak często robię albo układam sobie kartki papieru o podobnych wymiarach w dany miejscu żeby sobie to zwizualizować - niestety w inny sposób nie mam na to szans bo kiepsko u mnie z wyobraźnią przestrzenną :) Pisałam Ci już, że sprzęt jest duży, ale ustawiłam go w rogu obok ekspresu i w ogóle mi nie przeszkadza, w czasie dnia nie zwracam na niego uwagi więc jeśli wygospodarujesz trochę miejsca z boku blatu to powinnaś być zadowolona :). Co do sterylizatora to na prawdę warto bo unikniesz parującego wrzątku minimum 5 minut, ryzyka poparzenia, rozklejających si ę woreczków do kuchenki mikrofalowej i zaoszczędzisz mnóstwo czasu :)

2019-03-28 22:51

Mama.gratki dzięki właśnie takiej pozytywnej opinii szukałam potrzebuje czegoś dużego żeby więcej rzeczy od razu wyparzyć :) będę szukać teraz stacjonarnie żeby zobaczyć jak wygląda przy okazji wizualnie :)

Konto usunięte

2019-03-28 12:13

Patka, z całego serca Ci polecam bo ja dzięki niemu odetchnęłam. Jest duży, ale musi taki być żeby wszystko mieścił. Używam od grudnia około i jeszcze nie zakamienił się, wygodnie się go obsługuje, wchodzi do niego chyba 6 butelek, na górze jest sito i na nim mam smoczki, laktator. Mieści się do niego mnóstwo, sterylizuje około 10-12 minut, z nim jest wszystko bardziej uporządkowane :)