Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Jaką butelkę Lovi polecacie?

Data utworzenia : 2019-03-19 13:26 | Ostatni komentarz 2019-06-08 14:51

Izabela.Tokarska

1865 Odsłony
34 Komentarze

Witam serdecznie, w maju przyjdzie na świat moje pierwsze dziecko. Chciałabym bardzo karmić piersią jednakże wiem, że nie zawsze jest to możliwe i wolałabym mieć przy sobie butelkę. Zdecydowałam się na Butelke Lovi ze względu na styl jej wykonania oraz pozytywne opinie innych mam. Doradzcie mi proszę która dokładnie wybrać dla noworodka oraz jaka pojemność będzie najkorzystniejsza przy ewentualnym dokarmianiu. Z góry dziękuję za pomoc ☺️

2019-06-08 14:51

Pati w sumie jasność by była, gdyby się wypowiedziała któraś mama co miała teraz do testowania ten zestaw ? magicznypazur to już niezły staż ☺

2019-06-04 20:33

Agnieszka -1989 bo ja jestem na forum zarejestrowana od 5 lat, to może dlatego :) Dawniej były do testów właśnie te szklane m.in z kolekcji Marines i naprawdę są fajne i ładne :) Nie wiem, jak teraz te butelki, mam nadzieję, że przetestuję którąś kolekcję przy drugim dziecku w październiku :)

2019-06-04 11:32

Pati w zestawie Retro nie ma niekapka, tylko jest kubek treningowy choć na początku też myślałam, ze to niekapek ale z niekapkiem to za wiele wspólnego nie ma, rok temu było razem z butelką i jak wchodzę w aktualności w konkursach to w tym roku w lutym na zdjęciu jest butelka wiec dlatego przypuszczam, ze zestaw byl z butelką. O magicznypazur czyli jeszcze szklana butelka jest w kolekcji marines a odkąd tu jestem czyli jakieś 1,5 roku to ja tej kolekcji w testach nie widziałam...

2019-06-03 22:42

Agnieszka nie miałam a tam nie były wtedy do testowania butelka 360, niekapek smoczki i zawieszka ?? Ja testowałam te nowe butelki trends i były plastikowe

2019-06-03 19:57

Przy pierwszym synku miałam okazję przetestować kilka rodzajów butelek z Lovi i zarówno plastikowe, jak i szklane są super. Nadruki się nie ścierają, osad się nie zbiera w zakamarkach, nie nagrzewają się (szczególnie o szklaną się obawiałam) i nie, nie jest to reklama, tylko stwierdzony fakt. Mój 5 letni syn do tej pory nie chce się rozstać z poranną porcją mleka w butelce (Aktualnie szklanej z kolekcji Marines ). Przy drugim dziecku też chciałabym mieć którąś z butelek w razie w.

2019-06-03 16:21

Pati, a miałaś zestaw Retro do testów? Bo jak nie to skąd wiesz, że nie było w nim butelki? Ja miałam chyba ponad rok temu ze szklaną butelką, która mi się zbiła po 3 dniach użytkowania ;( Ja w moim Rossmannie już od dłuższego czasu też nie mogę czegoś dostać ale nawet jak pojechałam do większego to też braki ;/

2019-06-02 21:27

Agnieszka ja na forum jestem już jakiś dłuższy czas i odkąd jestem to szklanej nie było . Ale może tak jak mówisz trzeba poprosić redakcję . Chociaż poluje już od jakiegoś czasu ale u mnie w Rossmanie nie ma :/

2019-06-01 13:53

Teraz się dopatrzyłam, że jednak na zdjęciu przy kolekcji retro była butelką a ona na pewno jest szklana wiec jednak szklaną butelką nie była w testach tak dawno