Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Bebilon 2 z pronutra - Advance - opinie

Data utworzenia : 2019-03-11 15:14 | Ostatni komentarz 2022-09-13 16:49

Konto usunięte

6005 Odsłony
53 Komentarze

Cześć :) Czy któraś z Was stosowała mleko Bebilon 2 z pronutra - Advance? Widziałam wątek o zmianie mleka, natomiast nie widziałam samych opinii. Bebilon ostatnio zmienił formułę mleka następnego i stare wersje będą wycofywane ze sprzedaży. My miałyśmy możliwość testowania nowej formuły (pronutra Advance). Co prawda Natka niewiele wypiła, ale mleko wykorzystujemy do robienia kaszek. Nie mamy ani kolek ani krostek. U Nas się sprawdziło :) Wcześniej próbowałyśmy mleka Bebiko. Smak ma straszny i wcale się nie dziwiłam, że Natka nie chciała. Bebilon mi nawet smakował - ma lekko słodki smak. Czy ktoś z Was też miał możliwość testowania? A może same próbowałyście tego mleka? Co o nim sądzicie?

2022-09-13 16:49

Słyszałam wiele pozytywów o tym mleku Bebilon pronutra advance od pediatry ponoć nie powoduje zaparć i jest lekkie . Wielu dzieciom odpowiada ale niestety dla nas nie. 

2022-09-13 08:50

U nas w szpitalu był bebilon ha albo nan ha, pewnie ze względu na to, że wykonują dużo cesarskich cięć.  Nie wiedziałam jakie mleko kupić na początek żeby mieć w razie w, to kupiłam bebilon ha bo było takie w szpitalu,a które do najtańszych nie należy. Natomiast pod względem składu lepiej wypada bebilon prosyneo

2022-09-13 08:15

ja nie korzystałam z hipp tylko bebilon

2022-07-29 20:45

a to z hipp się nie spotkałam. Jak córkę rodziłam był bebilon , teraz nan i bebilon. 

2022-07-29 15:57

U mnie teraz też był Bebilon ale w szpitalu w którym rodziłam starszą córeczkę był Hip

2022-07-25 12:08

Mazia dokładnie u nas był bebilon profutura , pewnie tak jak mówisz, dostają jakieś korzystne warunki;p

2022-07-25 11:19

w sumie w szpitalach zawsze dają mm z bebilonu lub nan o innych markach  nie słyszałam , więc pewnie są to dobre marki choć wiadomo, że szpitale takie dostają bo mają z nimi jakiś kontrakt 

2022-07-23 15:56

U nas również był problem z przyswojeniem mleka i pediatra zalecił właśnie Bebilon. Wcześniej córka piła Bebiko, ale miała strasznie wzdęty brzuszek, nie chciała się uspokoić po wypiciu mleka. Zmieniliśmy na Bebilon Advance i jak ręką odjął, mleko faktycznie ma inny smak niż Bebiko, które było takie jakby metaliczne. Pediatra mówił nam, że Bebilon jest bardziej lekki i lepiej przyswajalny, ale jeśli problem nie ustąpi to mamy zmienić na Bebilon Profutura, które jest jakby jeszcze lżejsze dla brzuszka.