Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Przejscie na butelke mleko bebilon kolki i zaparcia

Data utworzenia : 2019-03-10 12:20 | Ostatni komentarz 2019-03-28 12:17

Liberowa

2798 Odsłony
15 Komentarze

Witam, przeszlam na butelke. Produkcja mojego mleka sie nie zwiekszyla wiem teraz poleje sie fala hejtu. Ale moja mala miala rewolucje po mieszance cyc i mleko. Kupki zaczela robic codziennie.kolor zolty. Ma jeszcze.kolki stosujemy 2/6 czopka viburcol i daje bio gaia zasypia mi na klatce i wczoraj np udalo sie przespac godziny kolki Ale nie w tej sprawie pisze Pisze bo moja mala jak zasnie i po nakarmieniu puszcza straszne glosne baki ktora ja budza prosse pomozcie moze ktoras z was mial taka sytuacje.odnosnie gazow.

Konto usunięte

2019-03-28 12:17

Różnicą jest właśnie to, że sab podaje się bodajże więcej i częściej, a cena jest zdecydowanie wyższa. Kiedyś czytałam artykuł o magii sab, autor zauważył, że im trudniej produkt jest dostępny, jego cena wyższa to on jest atrakcyjniejszy i bardziej pożądany :)

2019-03-26 22:23

Mama zaproponowała Dicoflor i ja również go polecam. Może probiotyk nie służy Twojemu maluszkowi? Ja jak podawałam Floractin to mój syn bardzo źle go tolerował i bardzo płakał więc może Ty też sprawdź ten trop? Mama też ma rację wszelkie kolkowe kropelki mają tą samą substancję czynną symetykon różni się on tylko stężeniem. Do wymienionych przez mamę dodałabym Bobotic.

Konto usunięte

2019-03-25 11:06

Liberadzka, u nas po Espumisnie też nie było poprawy lub nawet czasem wydawało mi się , że było gorzej. Podawałam probiotyk, wybrałam Dicoflor ze względu na dobre opinie i fajny skład. Espumisan i sab mają tę samą substancję czynną. U nas na brzuszkowe problemy pomógł Delicol- to kropelki, które się podaje dziecku gdy to nie toleruje i trawi laktozy. Delicol ma w składzie enzym laktazę, który pomaga w trawieniu laktozy. Jest bez recepty, u nas córa miała tymczasową nietolerancję laktozy dlatego je nam zalecił. Odpowiednikiem Delicolu jest też Kolzym, w składzie ma mniej cukru, ale córka zdecydowanie lepiej tolerowała Delicol. Na bączki pomaga układanie dziecka na brzuszku, ponieważ wtedy poprawia się perystaltyka jelit i usprawnia się proces trawienia.

2019-03-19 22:17

M.Liberadzka też jesteśmy na Pepti teraz 2 już mamy i gazy ustały.Syn ma teraz 9 mc i bączki tez puszcza głośne nawet nocą tylko że go nie budzą.Budzi go raczej brak smoka jak mu wypadnie, podajemy i idzie dalej spać.Może potrzeba czasu na podziałanie mleka. A jeśli nie przejdzie to może nawet Pepti Wam nie służy i może po konsultacji z pediatra przepisze Wam inne np.Nutramigen.Espumisan odstawiliśmy już dawno bo wydawało się że po nim jeszcze gorzej bolał syna brzuch.Podawalismy biogaie.

2019-03-18 18:27

Kochane bylam na usg z moja coreczka wszystko jest okej poza tym ze stwierdzila ze mala ma nietolerancje mleka krowiego. Przepisala mleko bebilon pepti hipoalergiczne. Zaczelismy podwac jej krople sab simplex. I to mleko. Ale gazy dalej sa tak glosne nie wiem czy ja bola czy co bo pusci baka i sie budzi z placzem albo jak wypadnie jej smoczek. Co mozna na te gazy zastosowac

2019-03-16 11:56

A może trzeba by zmienić mm jeżeli chcesz ją podawać. Bo pisałaś ze mleka w piersi mało. Ja tez tak miałam i dokarmiałam bebilonem i po nim mała dostała gazy i zaparcia. Zmieniłam na hipp bo ma lekki skład i pomoglo.dawałam tez espumisan.

2019-03-11 23:32

Dzisiaj uzylam.wlasnie kataterka Windy brzuszek miekki.ale o tej 22 godzinie znow byl napad zlosci kolki. Mala nie chciala butelki nie chciala.smoczka kompletnie nic chciala cycusia i go.dalam. Padla odrazu

2019-03-11 22:20

M.Liberadzka u Nas biogaia sprawdziła najlepiej. Stosowaliśmy niemieckie krople później Espumisan ale nic tak nie dalo efektu jak biogaia.Syn miał straszne gazy i pomagaliśmy mu odgazowujac go Windy-kataterek dzięki temu brzuszek robił mu się miekki i załatwiał sie co przynosiło mu ulgę.Niby straszyli że nie będzie umiał się sam załatwiać a radzi sobie już teraz świetnie sam.Żółta kupka to normalny kolor.A może mała nałyka się za dużo powietrza przy karmieniu?i dlatego te głośne bąki, zwróć uwagę na to że gdy karmi się butelką smoczek musi być cały wypełniony mlekiem i zobacz czy idą bąbelki.