Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Wodnisty katar

Data utworzenia : 2019-02-08 09:14 | Ostatni komentarz 2023-11-11 15:03

Oluuskaaa90

9359 Odsłony
128 Komentarze

Witam dziewczyny od dwuch dni zmagam sie z okropnym wodnistym katarem u mojego 8 miesiecznego synka, podpowiedzcie mi co moge zastosować

2019-11-06 23:49

A widziałyście może taki aspirator do nosa? Kurczę, kupę kasy kosztuje, więc zastanawiam się, czy faktycznie jest tyle wart...

2019-11-06 23:03

My mamy ustny aspirator. Robimy to w formie zabawy najpierw dotyka zapoznaje się z tym a potem wyciągam. Ostatnio nawet się śmiała 

2019-11-06 16:08

My na początku kupiliśmy aspirator do ust, ale szwagierka poleciła do odkurzacza. - to był strzał w dziesiątkę! Szwagierka ma bardzo duże doświadczenie w odciaganiu gili, ponieważ jej syn ma alergię i cały czas smarka - nie rozstaje się z tym z aspiratorem nawet na wyjazdy. Kupiliśmy go na Allegro za 50 zł, ale wiem że w aptece Dbam o zdrowie również jest nazywa się Katarek lub Katarek plus, różnią się tym, że jeden ma pudełko, a drugi nie. Naprawdę bardzo fajny sprzęt :-) Co do wygibasów, to syn bardzo się denerwuje gdy mamy odciągnąć mu gile, ale trwa to o wiele wiele szybciej niż aspiratorem do ust. Poza tym, jest dużo bardziej skuteczniejszy, ponieważ nie myślałam że aspirator do odkurzacza jest w stanie wyssać, aż tyle filmów, także z czystym sumieniem polecam. Dziewczyny mają rację, najlepiej wspomagać się kroplami do nosa wtedy katar szybciej przechodzi.

2019-11-06 14:53

Joanna  woda morska może być za słaba ze zwalczaniem kataru. Ja bym poszła do pediatry żeby przepisał krople do nosa dla niemowląt. 

Używałam aspiratora do ust 

2019-11-06 14:14

Jak radzicie sobie z odciąganiem kataru? Mamy w domu aspirator do odkurzacza i taki do ust, ale odciąganie to jest istny dramat. Nawet nie wiedziałam, że moje dziecko może wyczyniać takie rzeczy, z wywijaniem, krzykiem i płaczem jednocześnie. Od wczoraj ma przezroczysty, lejący katar, staram się odciągać, ale to jest gigantyczny stres dla niego. Zakrapiam wodą morską, żeby wypływał, ale to za mało - przydałoby się kilka razy na dzień nosek wyczyścić aspiratorem.. Już sama nie wiem jak to robić, bo żadne zabawianie nie pomaga. Wasze dzieci też tak reagują na odciąganie kataru?

2019-11-06 11:22

Ja mam nawilżacz bez czujnika nawilżenia, sama muszę ustawiać moc. Ale bardzo fajnie nawilża. Jedynie jak raz zamknęłam drzwi do sypialni aby lepiej nawilżyć to się obudzi,łam i było szaro w pokoju. Ale plam żadnych nie było na podłodze, wszystko w powietrzu wisiało.

2019-11-05 23:16

Magicznypazur to rzeczywiście źle się działo. Też bym w takim przypadku zrezygnowała 

2019-11-05 17:59 | Post edytowany:2019-11-05 18:00

MagicznyPazur, to rzeczywiście też bym zrezygnowała. My mamy taki, który nie zostawia mokrych plam, nawet mgiełka jest niewidoczna, ale był dosyć drogi :-(

https://www.mediaexpert.pl/nawilzacze-powietrza/nawilzacz-philips-hu4813-10,id-1056051?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQiA2ITuBRDkARIsAMK9Q7MwT_n-YgtOehezKWIHAeb4kL6TkcdQKNa9LDvrvTGFs5zDTxs7izAaAh4bEALw_wcB

ale mogę go z czystym sumieniem polecić