Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Wodnisty katar

Data utworzenia : 2019-02-08 09:14 | Ostatni komentarz 2023-11-11 15:03

Oluuskaaa90

9364 Odsłony
128 Komentarze

Witam dziewczyny od dwuch dni zmagam sie z okropnym wodnistym katarem u mojego 8 miesiecznego synka, podpowiedzcie mi co moge zastosować

2019-11-11 23:17

Tylko trzeba by było jeszcze trafić na wiarygodne źródło, a z tym już gorzej niestety. Gdzieś mi się obiło o oczy, że na Babyboom jest on możliwy do przetestowania, ale wchodząc na stronę nie ma żadnej takiej informacji.

 

to_ja_Aga_K mój synek do roku miał spokój, a po skończeniu roku się zaczęło. Niestety alergię odziedziczył po mężu, z tym, że na niektóre rzeczy jest jeszcze bardziej uczulony. Wszystko wyszło w testach. Mały ma obecnie 5 lat i już potrafi wydmuchać nos, więc aspirator dla niego mi jest niepotrzebny, tylko myślę o mojej 6 tygodniowej córci. Bo jest ryzyko, że również będzie miała alergię ze względu na duże obciążenie genetyczne ze strony męża. 

2019-11-11 12:37

Na pewno gdzieś są opinie o tym aspiratorze. Trzeba by było poczytać. To wszystko zależy od potrzeb, my przez 10 miesięcy mieliśmy katar raz i nie zanosi się na razie na jakąś alergię mam nadzieję, więc nawet nie myślę o takim wydatku. 

2019-11-11 10:15

Magicznypazur a może spróbuj poszukać na innych forach lub stronach opinie mam a nie producenta na temat tego aspiratora 

2019-11-11 08:20

Ale i słyszałam że ten do odkurzacza przy gęstym się nie nadaje trzeba rozrzrdzic. W sumie chyba jak przy każdym aspiratorze bo wtedy jest łatwiej

2019-11-10 23:57

to_ja_Aga_K tylko są dzieci, które chorują często, albo bardzo często lub dzieci, które mają non stop katar, bo mają alergie różnego typu, jak mój syn np, gdzie woda z nosa leci mu cały rok. Taki aspirator z pewnością by się przydał. Ja bym zainwestowała, gdybym miała pewność, że pomoże w 100%, przy bardziej uciążliwym katarze, kiedy dziecko jest chore. Bo to też zależy, jaką ma moc, bo jeśli podobną do tych, które idzie kupić za około 100 zł, czy nawet mniej, no taki aspirator nie jest wart inwestycji, bo po opinii mam, przy bardziej gęstym katarze taki aspirator nie daje rady i się nie sprawdza.

2019-11-10 20:43

Magicznypazur jak twierdzę że nie ma "amatorów" na takie inspiratory. Tylko czy cena jest adekwatna do jakości. Nie zawsze też te komentarze co czytamy na stronie producenta np są prawdziwe 

2019-11-09 23:44

Cena tego aspiratora to rzeczywiście kosmos :D może gdybym miała z 5 dzieci i każde miało katar jednocześnie to może... może bym kupiła :D

2019-11-09 21:38

MagicznyPazur, rodzic sobie odmówi, żeby dziecko miało. Uważam jednak, że sprzęt do odciagania wydzieliny z nosa za tyle pieniędzy to przesada i bym się nie zdecydowała mimo wszystko. Biorąc pod uwagę częstotliwość z jaka używamy aspiratora, uważam, że to nie jest sprzęt pierwszej potrzeby