Karmienie butelką (423 Wątki)

Karmienie butelką

Data utworzenia : 2019-02-08 08:45 | Ostatni komentarz 2019-10-01 21:09

J.Sakowska

621 Odsłony
33 Komentarze

Cześć wszystkim jakie są najlepsze butelki i smoczki do karmienia niemowląt.

2019-10-01 21:09

U mnie sprawdziły się butelki Lovi dynamicznym smoczkiem i nadal nam służą .

2019-09-21 13:53

Ja przy synku  używałam butelek avent i były ok. Nie było z nimi problemu, ale jak ktoś decyduje się na karmienie butelką zawsze może kupić trzy różne bo wiadomo że dziecku może nie odpowiadać kształt smoczka i będzie się męczyć, ulewać albo miec kolki. 

Przy córce kupowałam butelki Lovi i Canpol i też bez żadnych problemów piła. Uważam że to dobra firma i bez problemu można kupić butelki stacjonarnie. 

2019-09-21 10:33

My wydaliśmy również kupę kasy na Avent, cały zestaw i niestety małemu nie pasowało i bardzo się krztusił pijac z tych butelek. Za poleceniem koleżanek kupiłam Dr Brown's i nadal używamy, trochę denerwujące jest mycie tej rurki ale do przeżycia. Natomiast smoczki od samego początku Lovi i żadne inne nie przejdą ;D

2019-09-03 01:33

U nas na początku był Avent natural, ale za twarda była guma i Jula nie chciała jeść. Później dr Brown że względu na kolki ale smoczek był  za długi i znów nie chciała jeść. W końcu trafiliśmy na lovi smoczek z odpowietrznikiem i jest super co prawda mimo 3 miesięcy na smoczku 0+ ale jeszcze jej pasuje �

2019-08-31 14:40

Jak synek się urodził używałam butelek avent natural i czasami smoczek od butelki się zasysał i nie odprowadzał powietrza co powodowało że synuś nie mógł uciagnac i się złościł. Zmieniłam na avent clasik i już tak się nie działo jak z natural ale teraz kiedy za chwilkę urodzi się córcia kupiłam butelkę Lovi a tak się złożyło że udało mi się wygrać laktator Lovi który był w komplecie z butelka i ze smoczkiem tak więc mamy 2 i mam nadzieję że malutka je polubi :) 

2019-08-28 22:06

mzb wystarczy przeczytać kilka komentarzy niżej i będziesz mieć odpowiedź ;-) 

2019-08-28 09:14

Polecicie jakąś butelkę dla noworodka? 

2019-08-19 15:24

U nas od samego początku były butelki Lovi, mała je zaakceptowała więc nie próbowaliśmy innych...smoczki do butelek są fajnie wyprofilowane, trwałe....A te szklane to już całkowicie skradly moje serce ;) polecam