Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Jakie są dostępne butelki ze smoczkiem ?

Data utworzenia : 2019-01-23 09:08 | Ostatni komentarz 2019-01-25 20:42

Mralicious

524 Odsłony
5 Komentarze

Witam, nie miałam okazji jeszcze kupować butelki, mam 2 butelki Lovi te mniejsze i w nich już wymieniałam smoczek na 2-przepływowy. Moje pytanie czy mogę kupić butelkę większą , bo mała nam już nie starcza, ale ze smoczkiem tym np. +6? Lub do kaszki? Bo szkoda mi troszkę pieniędzy na smoczek 0+ a tylko takie butelki widzę do kupienia :( Czy może źle szukam?

2019-01-25 20:42

A ja widziałam na allegro butelki Lovi 260 ML ze smoczkiem na 3+ i 6+. Zresztą te smoczki na wymianę kosztują grosze. Też fajne są butelki philips Avent i ich dużo można znaleźć na allegro i też antykolkowe są

2019-01-24 07:39

Bardzo dziękuje :) W Intermarche nie byłam, podejdę :) W Rossmann akurat u nas w mieście nie ma. A na allegro zaczęłam szukać, ale wszędzie mi wyskakiwały właśnie te ze smoczkiem 0+, stąd moje pytanie bo myślałam, że wszystkie takie są. Na stronie Lovi też tylko informacje o butelkach i smoczkach 0+.

2019-01-23 22:49

Ja zakupiłam większą butelkę 250 ml w Intermarche ze smoczkiem 6+ kaszka co prawda smoczek dokupiłem 3+ i później 6+ medium bo kaszki nie podaje w butelce aa i chyba raz też zakupiłam tam butelkę 250 ml ze smoczkiem uspokajającym 3-6 mc z barankiem był dodatkowo w gratisie ;) a jeśli nie tam to może w Rossmann lub na allegro są ceny przystępne i butelek i smoczków do butelek.Nie wiem czy w niektórych aptekach nie widziałam.np. dr max.

2019-01-23 17:04

Kurcze doz.pl niestety nie obsługuje mojego miasta :( ale będę szukać dalej :)

2019-01-23 16:15

Osobiście bodajże widziałam, natomiast kupiłam mniejszą. Możesz zawsze sprawdzić w aptekach, np na stronie doz, zamówić odbiór osobisty i byłaby za darmo. Tam powinna być, jeśli nawet nie będzie to smoczki i butelki o wiele tańsze niż stacjonarnie :)