Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Butelka, smoczek i pojemnik na mleko z tommee tippee

Data utworzenia : 2013-09-02 15:55 | Ostatni komentarz 2014-09-14 16:06

Kaajkaa

11982 Odsłony
31 Komentarze

Witam drogie mamy. zastanawiam się nad kupieniem pojemnika na mleko firmy tommee tippee. zastanawia mnie czy ten pojemniczek wejdzie do zwykłej butelki z canpola czy lovi, oraz czy do butelki tommee tippee można dać smoczki innych firm czy one są jakieś specyficzne (bo tak wygladaja na zdjeciu). chciałabym dać tam smoczek o takim wyglądzie (moze byc wieksza srednica o ile jest w ogóle bo u mnie w sklepie nie widziałam , ale zeby tak wygladał ustnik bo maluszek z innych nie chce pic) jak na zdjeciu. używała któraś z was buteleczki tej firmy?

2014-09-14 16:06

Ja mam taki pojemnik dzielony na 3 komory ktory sie przekreca aby z odpowiedniej komory wsypac proszek. Firmy tupperware, bardzo polecam.

2014-09-09 12:02

Witam,moja córeczka je mleko tylko z buteleczki TT , ponieważ nie chce z zadnej innej pic. Moze dlatego ze smoczek ma ksztalt podobny do piersi matki Ja jestem bardzo zadowolona z tej buteleczki:) Pozdrawiam

2014-08-05 14:39

Może i dobrze, ze na rynku jest taki różnorodny wybór, dzięki temu każdy może znaleźć to co mu odpowiada. Ja podobnie jak dziewczyny na forum najczęściej korzystałam z asortymentu LOVI jednak trafiały się również firmy konkurencyjne również TT i powiem wam ze te butelki najlepiej sprawdziły się przy gęstych kaszkach, gdzie innych firm smoczki szybko pękały (dziurki się powiększały) tak w tych smoczkach nic się nie działo. Kształt smoczka faktycznie dziwny, ale mała chętnie z nich jadła kaszkę, nie zaburzyło to ssania mleka ze zwykłej butli Lovi której używaliśmy rano do samego mleka.

2014-08-01 13:48

Według mnie te rzeczy z TT są za bardzo udziwnione i potem dużo dzieci ich nie chce. Kiedyś były zwykłe szklane butelki, naciągało się na nie smoczek i wszystkie dzieci z nich piły. A teraz mnóstwo firm a co jedna to jakieś nowe pomysły ma, które si nie sprawdzają. Lovi ma fajny taki bardziej klasyczny a nie udziwniony kształt smoczka i dużo dzieci lubi tą markę.

2014-08-01 10:29

mój synek w ogóle nie chciał smoczka uspokajającego z TT nie wiem dlaczego więc postawiliśmy na Lovi ijest wszystko oki a pudełeczko na mleko też z pepco mamy :)

2014-07-31 22:47

u nas i znajomych bardziej sprawdzają się produkty Lovi i Canpola co do tommee tippee nie mamy przekonania

2014-07-24 13:24

próbowałam butelki z tomme tipee ale mój synek nie chciał takiego smoczka więc kupiliśmy lovi i jest zadowolony chętnie nawet przeszedł ze zwykłego smoczka na niekapek

2014-07-11 14:30

Marta1984 -te pojemniczki są w stałej ofercie w Pepco