Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (526 Wątki)

Smoczki do kaszki

Data utworzenia : 2013-08-24 13:24 | Ostatni komentarz 2016-05-25 19:34

Kaajkaa

16331 Odsłony
47 Komentarze

Witam, czy karmiła któraś z was dziecko smoczkiem do kaszki, z butelki? bo zastanawiam się czy to jest wykonalne aby przez smoczek przepływała kaszka. wiem, że te specjalnie do kaszek zapewne są tak zrobione aby działały ale zastanawiam się nad kupnem i nie wiem jak to jest w praktyce :) byłabym wdzięczna za pomoc i opinie, nawet te negatywne, a chyba szczególnie te :D bo wole wiedzieć czy warto kupić te smoczki :) i jakie proporcje kaszki się daje? tak jak na opakowaniu czy mniej aby było bardziej płynne? no i jakaś specjalna kaszka do tego jest czy każda ? te smakowe też się nadają? pomocy! :D

2016-05-25 19:34

Mam podoby problem Mikolaj odmawia jedzenia kaszek jak narazie proobuje mu do mleka podawac bardzo male ilosci aby az tego nie wyczul.

2016-05-23 21:48

Margos nie każde dziecko jest w stanie polubić kaszki. Synek od mojej szwagierki też nie chce jeść kaszek. Ma prawie 11 miesięcy i od początku, kiedy szwagierka próbowała mu dać kaszkę( z różnych firm i różnymi metodami) , to mały pluł i ulewał... Więc zrezygnowala i maly nie je kaszek

2016-05-23 20:45

My próbowałyśmy z łyżeczki i butelki, nie udało się. Choć z łyżeczki trochę jadła. Teraz czekamy na paczuszkę od Lovi i wypróbujemy jeszcze jeden smoczek do kaszki, mam nadzieję, że coś się ruszy w tym kierunku :)

2016-05-06 12:42

Też miałam problem ze smoczkiem do kaszki,aczkolwiek synek świetnie sobie radził jedząc łyżeczka. Teraz dzień bez kaszki,albo zupki nie ma bytu :P

2016-05-06 11:10

Magiczny dobrze ze chciał z łyzeczki bo mój synek pluje ;/ ipłacze przy tym ;/

2016-05-05 22:20

Mój synek jak był malutki to raz dostał kaszkę z butelki. On ogółem mocno ulewał, ale po wypiciu kilka łyków tej kaszki, ulewał cały czas praktycznie.... I to był jeden jedyny raz, tak to do tej pory je kaszkę na wieczór - całą michę, a ma już 21 miesięcy :)

2016-05-05 19:10

Mój synek lubi pić mleko z butelki z dodatkiem kaszki bananowej bądż kleiku ryżowego.Na 180 ml mieszanki mlecznej daję 2 miarki( używam tych miarek co są w puszce z mlekiem) kaszki.Mały pije przez smoczek Lovi od 6 miesiącaY.

2016-05-05 17:38

Moj starszycsynrk tez nie lubil z lyzeczki, mlodszy jak na razie tez nie ale bede probowac dalej.