Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Problem z przybieraniem na wadze

Data utworzenia : 2013-07-05 13:31 | Ostatni komentarz 2014-03-13 10:48

Malgorzata.Olek

7689 Odsłony
18 Komentarze

Witam, moja córeczka słabo przybiera na wadze. dzisiaj kończy 3 miesiące i waży 5 kg. Gdy się urodziła wazyła 3.250 kg. Bylismy już u pediatry która zaleciła mi mieszanie mojego pokarmu ze sztucznym. Zrobilismy podstawowe badania krew, mocz, żelazo i wyniki są w normie. Hemoglobina na granicy normy dlatego podajemy witaminki dla niemowląt. Lena do tego wszystkiego potrafi około godziny jesc porcje pokarmu z butelki, zdaża sie ze nawet 2 godziny niemalże wmuszam w nia jedzenie. Czesto przy karmieniu bardzo sie denerwuje, płacze, wierci i kreci na wszystkie strony. Juz nie wiem co robić, karmienie jest bardzo męczące zrówno dla niej jak i dla mnie. Czy któs miał podobny problem????

2013-07-08 11:46

Witam, dziękuje za odpowiedz. Karmię ją na leżąco, bo na rekach bardzo się denerwuje. Smoczek w butelce zmieniony , na taki z szybszym wypływem. Oprócz braku apatytu nie zauważyłam nic niepokojącego. Córka jest uśmiechnięta i raczej radosna, kupki raz lub dwa razy raczej w porządku. Z diety wyeliminowałam już wcześniej białko ale to nic nie dało. Córeczka nie ma kolek, w pierwszym miesiącu pojawiły się bóle brzuszka ale minęły. Niestety ale każde karmienie tak wygląda. Przedwczoraj kompletnie nic nie chciała nic zjeść, dopiero na wieczór zjadła 120 ml, co prawda był bardzo duży upał. Naprawdę już nie wiem co robić...

2013-07-06 19:46

A jak ją Pani karmi na rękach? A proszę zobaczyć jaka jest dziurka w butelce czy nie za mała. Jak z kupką u córki? A oprócz braku apetytu zauważyła Pani coś niepokojącego? Jak u Pani z dietą (może proszę spróbować wyeliminować białko z diety). A czy córka ma kolki? I czy każde karmienie jest takie męczące?