Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Sekcja prawna (113 Wątki)

Świadczenie wypłacane za Cięcie Cesarskie z Pzu i za pobyt w szpitalu

Data utworzenia : 2014-05-09 08:38 | Ostatni komentarz 2015-11-22 23:24

Konto usunięte

216617 Odsłony
60 Komentarze

Cześć dziewczyny spotkałam się wczoraj z taką sytuacją , rozmawiając z sąsiadką która ma 2 miesiące starszą córkę okazało się że ona z Pzu dostała dodatkowe pieniądze za zabieg operacyjny i każdy dzień pobytu w szpitalu. Ja tez mam dodatkowe ubezpieczenie w Pzu ale mi wypłacono tylko Ubezpieczenie z tytułu urodzenia dziecka, choć ona powiedziała mi że jak dzwoniła na infolinnię to powiedzieli jej że nic jej się nie należy jednak złożyła dokumenty i dostała. A czy może któraś z Was miała też taką sytuacje .Proszę o wpisy jeżeli też miałyście podobna sytuację, ja się dziś do niej wybieram aby powiedziała mi jaki wniosek mam złożyć i co w nim napisać. A ja byłam aż 8 dni w szpitalu więc troszkę kasy się należy:) Jaki wniosek i co dokładnie trzeba złożyć do Pzu. A ja jak będę miała taką wiedzę to też się podzielę. Być może są mamy którym się to należy a nie wiedzą o tym więc zawsze warto spróbować.

2014-05-09 13:41

Z pewnością to zależy od tego jaki masz pakiet ubezpieczeniowy. spójrz w umowę

2014-05-09 10:27

Monia a masz może link do druków które trzeba wypełnić, nie już nie trzeba znalazłam i podaje link do niego:) http://gsu.pl/pliki/pdf/zgl_zd_med.pdf

2014-05-09 09:50

Monia tam moja sąsiadka dostała i za szpital i za operację i jeszcze jakąś kartę apteczna na której było 200 zł do wykorzystania

2014-05-09 08:57

U mnie za pobyt w szpitalu wyplacaja jeśli lezalam dluzej niż 4 doby (i musialam na wypisie mieć napisane inna przyczynę niż podtrzymanie ciąży- ja akurat mialam problem z nerkami). Jeśli chodzi o cc to mi tez powiedzieli ze sie nie nalezy ale moze warto jeszcze zlozyc dokumenty.