Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Sekcja prawna (113 Wątki)

Świadczenie wypłacane za Cięcie Cesarskie z Pzu i za pobyt w szpitalu

Data utworzenia : 2014-05-09 08:38 | Ostatni komentarz 2015-11-22 23:24

Konto usunięte

216603 Odsłony
60 Komentarze

Cześć dziewczyny spotkałam się wczoraj z taką sytuacją , rozmawiając z sąsiadką która ma 2 miesiące starszą córkę okazało się że ona z Pzu dostała dodatkowe pieniądze za zabieg operacyjny i każdy dzień pobytu w szpitalu. Ja tez mam dodatkowe ubezpieczenie w Pzu ale mi wypłacono tylko Ubezpieczenie z tytułu urodzenia dziecka, choć ona powiedziała mi że jak dzwoniła na infolinnię to powiedzieli jej że nic jej się nie należy jednak złożyła dokumenty i dostała. A czy może któraś z Was miała też taką sytuacje .Proszę o wpisy jeżeli też miałyście podobna sytuację, ja się dziś do niej wybieram aby powiedziała mi jaki wniosek mam złożyć i co w nim napisać. A ja byłam aż 8 dni w szpitalu więc troszkę kasy się należy:) Jaki wniosek i co dokładnie trzeba złożyć do Pzu. A ja jak będę miała taką wiedzę to też się podzielę. Być może są mamy którym się to należy a nie wiedzą o tym więc zawsze warto spróbować.

2015-11-22 23:24

I ja również polecam składanie oświadczeń przez internet - wygodnie, szybko, nie trzeba nigdzie biegać. Z tego co mi wiadomo znieśli wypłaty odszkodowań za cc, bo za dużo tego było... Chyba, że masz jakąś rozszerzoną polisę i ona to obejmuje.

2015-11-15 14:20

KATARZYNA.WITKOWSKA - ja wszystkie wnioski o odszkodowanie (złamanie ręki, wypadek w pracy, urodzenie dziecka - z polisy męża , mojej) wszystko składam przez internet. Polecam taką metodę: wypełniasz jakieś załączniki dołączasz: fotki, skany (chociażby dowodów, aktu urodzenia) i już. Nie musisz nigdzie wychodzić. Rodziłam naturalnie, więc nie wiem czy wypłacają za cc (musiałabyś sprawdzić w ogólnych warunkach swojej polisy), ale warto taki wniosek złożyć. Najwyżej wydadzą decyzję odmowną.

2015-11-14 09:22

Tak wniosek składasz w PZU pytanie jaki masz zakres ubezpieczenia zawsze możesz spróbować jak coś to ci nie uznają

2015-11-13 20:42

Witam. Ja urodziłam syna przez cc 15,10,2015r i dostałam z pzu z tytułu urodzenia się dziecka i za pobyt w szpitalu 6 dni. Czy moge jeszcze coś dostać za to że miałam cc? I gdzie składać wniosek w oddziale PZU? Jako operacje?

2015-06-24 20:57

MONIA, a dostałaś pieniądze tylko za pobyt w szpitalu czy jeszcze coś za cesarkę?

2015-06-22 13:09

Ja byłam w szpitalu na oddziale patologii ciąży 4 dni i dostałam kasę. Było to w kwietniu tego roku. A trzeba do pzu przesłać ksero wypisu ze szpitala i dowodu osobistego. Mamy razem z mężem ubezpieczenie grupowe u niego w firmie.

2015-06-12 20:56

Po cc za pobyt w szpitalu dostałam wypłatę świadczenia. Nie wiem,jak to jest z innymi umowami,ale moja jest tak skonstruowana-świadczenie grupowe-że za każdy dzień pobytu ( z tym,że musi być to minimalnie 3 dni )mam wypłaconą kwotę stosownie do wariantu polisy. Nie ma w mojej polisie rozróżnienia czy jest to pobyt po cc czy po porodzie naturalnym.

2015-06-07 23:49

Monia widocznie bylo za dużo ceserek, ja za pobyt w szpitalu nic nie dostalam bo pobyt zakończyl się Popradem naturalnym a lezalam dwa tygodnie w szpitalu żebym miala CC to bym dostala pieniądze