Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1145 Wątki)

Odczucia podczas karmienia piersią

Data utworzenia : 2020-02-10 13:41 | Ostatni komentarz 2020-10-31 20:57

Karolinapołożna

8748 Odsłony
457 Komentarze

Witam wszystkie Mamy :) 

Jako położna bardzo chciałabym poznać Wasze odczucia podczas karmienia piersią. Bardzo istotne jest dla mnie w jakim przedziale wiekowym się pojawiło np. Podczas połogu, czy podczas pierwszych 3, czy 6 miesięcy :) czy po rozszerzaniu diety 

Proszę o wypowiedzi z czym u Was wiązało się karmienie piersią. Czy pojawiała się u Was irytacja na początku karmienia piersią czy raczej poczucie szczęścia wynikające z bliskości z Maluchem i inne różne emocje 

Zapraszam do wypowiedzi :)

Konto usunięte

2020-05-31 15:02

Natalia u mnie zaczyna się tak robić, że córeczka jak tylko wychodzę to od razu jest "mam" i pełza do drzwi. Często zaczyna płakać, całe szczęście da się ją uspokoić beze mnie ale nie zawsze. Trochę mnie to przeraża nie wiem czy jej to przejdzie czy będzie gorzej. Niedługo wata am do pracy nie wiem czy ona to wyczuwa czy co :) 

2020-05-31 13:39

Oj dziecko bardzo przyzwyczaja się do twarzy mamy... Ja niewiem co zrobi mąż hal kiedyś mnie braknie ale czasem jak on zajmuje się mała to nie raz z wanny musiałam wyjść cała mokra bo nie dało się jej uspokoić a słyszałam ją z łazienki... Na mój widok od razu przestaje płakać 

Konto usunięte

2020-05-30 11:22

Monisia właśnie małe dzieci często dobrze sobie radzą z piciem z kubeczka :) moja córeczka na początku piła z kubka 360 bez uszczelki :) 

2020-05-29 21:48

Dzięki dziewczyny. Pił już z nakładek ale to na samym początku no i wtedy z butelką nie było problemu. Zobaczymy. Robię to tak ze przeważnie po śniadaniu przy następnym karmieniu jak mąż teraz był w domu, Ja wychodziłam do innego pokoju a mąż podawał. Próbowałam najpierw mm. Później ściągnęłam moje bo myślałam że poprostu nie chce mm ale i nawet mojego nie chciał. A wiecie co dziś mąż zrobił. Z małego plastikowego kubeczka mu dał to mleko i wypił. Oczywiście wylalo mu się dużo ale faktycznie pił. 

Konto usunięte

2020-05-29 10:39

Beata są w aptekach ale i w internecie :) ale jeżeli córeczka nie ma problemu z łapaniem piersi nie ma sensu ich wprowadzać. 

 

Zuzka o tak, dopóki miałam pokarm i córeczka go ode mnie chyba czuła nie chciała pić z butelki u mnie na rękach. Teraz już nie mam pokarmu i pije bez problemu. Więc lepiej na początku niech butelkę poda ktoś inny, jeżeli chcemy karmić i butelką i piersią :) 

2020-05-29 08:36

co to za nakładki ?gdzie je kupić?

2020-05-29 06:47

Monisia a spróbuj karmić piersią przez nakładki. Bobas przyzwyczai się do silikonu i wtedy będzie mu lepiej jeść smoczkiem z butelki. 

Pomysł by ktoś inny podał mu mleko wydaje się być całkiem dobrym.

Konto usunięte

2020-05-28 10:39

Monisia próbuj, w końcu znowu załapie picie z butelki. Może niech ktoś inny poda nie ty? 

 

Patrycja i właśnie dlatego cieszę się, że córeczka sama odrzuciła pierś chociaż ominęło mnie tłumaczenie i płacz :)