Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1153 Wątki)

Odczucia podczas karmienia piersią

Data utworzenia : 2020-02-10 13:41 | Ostatni komentarz 2020-10-31 20:57

Karolinapołożna

9010 Odsłony
457 Komentarze

Witam wszystkie Mamy :) 

Jako położna bardzo chciałabym poznać Wasze odczucia podczas karmienia piersią. Bardzo istotne jest dla mnie w jakim przedziale wiekowym się pojawiło np. Podczas połogu, czy podczas pierwszych 3, czy 6 miesięcy :) czy po rozszerzaniu diety 

Proszę o wypowiedzi z czym u Was wiązało się karmienie piersią. Czy pojawiała się u Was irytacja na początku karmienia piersią czy raczej poczucie szczęścia wynikające z bliskości z Maluchem i inne różne emocje 

Zapraszam do wypowiedzi :)

2020-04-03 21:10

K. Wojdyla  to tylko pozazdrościć bo nie jedna z nas ma lub miała jakieś   problemy więc te kobiety co ich nie mają niech się cieszą. Pielęgnuj to. Jesteście na samym początku drogi. Ja karmie teraz 6 miesiąc 

Konto usunięte

2020-04-03 20:13

Ja jak bym chodziła bez biustonosza i wkładek to na początku ciągle bym miała mokrą bluzkę :) 

2020-04-03 15:57

Przygotowałam różne kremy i kompresy na brodawki, które wogole sie nie przydały . Synek odrazu ładnie „ załapał „ o co chodzi .  

Karmienie piersią od początku to wielka radośc dla mnie. 

2020-04-03 13:55

U mnie luźna koszulka przy podrażnionych piersiach też się nie nadawała bo czułam jeszcze większy ból jak mnie ocierała 

2020-04-03 12:11

Ja przy poranionych brodawkach też starałam się je wierzyć jak najczęściej. Robiłam to w wolnych chwilach siedząc. Chodzenie bez stanika przy obolałych piersiach nie jest najprzyjemniejsze. 

2020-04-03 11:03

Tak bez biustonosza chodziłam ale przyznam ze to było jeszcze gorsze bo materiał bardzo drażnił piersi 

2020-04-03 00:30

Dokładnie luźna koszulka to dobry pomysł jeśli nie masz możliwości wietrzyc. 

2020-04-02 22:26

Corke karmilam przez nakladki. Mialam wklesle brodawki i kapturki mi pomogly. Corka na piersi byla 9 miesiecy i sama z piersi zrezygnowala. Syn radzil sobie bez nakladek mimo, ze brodawki tez byly wklesle. Byl na piersi dokladnie 5,5 miesiaca. Zaczelam go dokarmiac bo zaczeli mu brakowac pokarmu. Potrafil zjesc z dwoch piersi i plakal, ze jest glodny. Synek ma aktualnie 8 miesiecy, a ja mam jeszcze mleko w piersiach. Modyfikowane mleko tez mam. Ale synek z mleka sztucznego niedawno zrezygnowal. Wiec teraz robie kaszke i dodaje mleko musze je wykonczyc.