Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1146 Wątki)

Odczucia podczas karmienia piersią

Data utworzenia : 2020-02-10 13:41 | Ostatni komentarz 2020-10-31 20:57

Karolinapołożna

8815 Odsłony
457 Komentarze

Witam wszystkie Mamy :) 

Jako położna bardzo chciałabym poznać Wasze odczucia podczas karmienia piersią. Bardzo istotne jest dla mnie w jakim przedziale wiekowym się pojawiło np. Podczas połogu, czy podczas pierwszych 3, czy 6 miesięcy :) czy po rozszerzaniu diety 

Proszę o wypowiedzi z czym u Was wiązało się karmienie piersią. Czy pojawiała się u Was irytacja na początku karmienia piersią czy raczej poczucie szczęścia wynikające z bliskości z Maluchem i inne różne emocje 

Zapraszam do wypowiedzi :)

Konto usunięte

2020-05-06 10:04

Mamameg właśnie córeczce się odmieniło i w nocy raz albo dwa jeszcze czasami je. Więc mm nie będę wprowadzać skoro wystarcza jej mojego mleka. 

2020-05-06 09:16

Karolina jesli coreczka ma zbilansowana dietę i nie potrzebuje mleka to może nie ma potrzeby aby go wprowadzać. Z drugiej strony czytałam kiedyś że dziecko potrzebuje mleka do ukończenia 1r.ż. 
 

2020-05-05 09:54

Ja to mam wrażenie że moje karmienie to jeden wielki kryzys a trwa już 7 miesięcy ale wierzę że daje małej to co najlepsze więc walczę o każda krople 

2020-05-05 09:48

Ja już w czasie ciąży nastawiałam się że chce karmić być może dzięki temu nie miałam żadnych problemów z mlekiem.Na początku pokarmu było dużo,później ten pokarm dostosowywał się do potrzeb dziecka.Córka ma 8 miesięcy i nadal się karmimy.Czasami tylko odczuwam dyskomfort jak ją karmię bo tak dziwnie złapie pierś .

2020-04-28 14:15

Ja przechodziłam na samym początku nawał. I to było okropne uczucie..

2020-04-20 23:08

Milena matko święta to już jest jakieś "zboczenie " jak dla mnie ,na samą myśl mam niesmak ;/ 

Aga masz rację każda karmiąca mama napewno miała jakieś przygody po drodze ,mniejsze lub większe ,może dopiero z perspektywy czasu można zauważyć pewne rzeczy .Ważne,żeby podejmować rozsądne decyzje .

2020-04-20 22:29

Myślę, że bardzo rzadko się zdarza, że kobieta nie ma żadnych problemów z kp. Taka jest niestety prawda. Wiele mam, które wypowiada się tu na forum ma jakieś bolączki z tym związane. Od kryzysów, po hiperlaktację i wiele innych, których nie będę wypisywała, ponieważ zajęłoby to pewnie ze stronę. 

2020-04-20 21:25

Myślę, że gdybym od początku karmienia nie miała żadnych problemów to też bym to lubiła i czerpała przyjemność. Niestety było odwrotnie.