Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1145 Wątki)

Odczucia podczas karmienia piersią

Data utworzenia : 2020-02-10 13:41 | Ostatni komentarz 2020-10-31 20:57

Karolinapołożna

8776 Odsłony
457 Komentarze

Witam wszystkie Mamy :) 

Jako położna bardzo chciałabym poznać Wasze odczucia podczas karmienia piersią. Bardzo istotne jest dla mnie w jakim przedziale wiekowym się pojawiło np. Podczas połogu, czy podczas pierwszych 3, czy 6 miesięcy :) czy po rozszerzaniu diety 

Proszę o wypowiedzi z czym u Was wiązało się karmienie piersią. Czy pojawiała się u Was irytacja na początku karmienia piersią czy raczej poczucie szczęścia wynikające z bliskości z Maluchem i inne różne emocje 

Zapraszam do wypowiedzi :)

2020-05-27 22:42

Monisia może dlatego że jesteś obok? U nas tak było jak byłam to nie chciał nic innego prócz cyca nie wiem może czuł że cycki obok. Dopiero jak miał 20msc zaczęłam wprowadzać butle na noc i tłumaczyłam że w cycku nie ma mleka. Było trochę dramatów płaczu histerii ale udało się. 

 

Może to nie kwestia butelki tylko tego że jesteś obok, może warto próbować wprowadzić stały rytuał czy rano czy wieczorem żeby mógł się przyzwyczaić. 

2020-05-27 21:09

A co jakdziecko tolerowało butelkę którą uzywalismy tylko w sytuacjach gdy mnie nie było a teraz dawno nigdzie sama przez tego cholernego wirusa nie wychodziłam i przestał kompletnie chcieć butelkę. Co mam zrobić? Próbujemy raz dziennie chociaż ale nic z tego. Masakra 

2020-05-27 16:11

U mnie mała cały czas by jadła 

Konto usunięte

2020-05-27 10:22

Beata córeczka ma10 miesięcy :) 

 

Położna taka jest prawda, mały żarłok będzie żarłokiem czy poda się mu smoczek czy nie :) 

Konto usunięte

2020-05-26 22:16

Drogie Panie, prawda jest taka, że jak rodzi się mega żarłok, to nic mu nie zaszkodzi w prawidłowym jedzeniu i dla tych mam smoczek może być najważniejszym odkryciem techniki :)

Zdecydowanie smoczka nie podajemy przy problemach z laktacja, zbyt małym przyroście masy, problemach ze ssanie i wcześniakom :)

2020-05-26 17:04

karolinach w jakim wieku jest Twoja córeczka?

Konto usunięte

2020-05-26 11:35

U nas też już drugi dzień córeczka smoczka używa tylko do zasypiania :) w ciągu dnia w ogóle go nie chce :) 

2020-05-25 22:59

U mnie smoczek też nie wpłynął na laktację w żaden sposób .Podałam  po ok miesiącu od urodzenia bo inaczej mój ssaczek by  mnie wykończył .Nie jest typowo smoczkowa w dzień nie ma w ogóle tylko czasem do zasypiania dajemy .