Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1145 Wątki)

Mamy pracujące i karmiące wyłącznie piersią.

Data utworzenia : 2018-02-20 12:26 | Ostatni komentarz 2020-07-13 16:03

dziubus2016

17807 Odsłony
507 Komentarze

Hej dziewczyny . Czy są na forum mamy które wróciły do pracy i karmią piersią (i nie dokarmiają mm)? Proszę was o rady bo wracam do pracy na dwa dni w tygodniu po osiem godzin i chce karmić dalej wyłącznie piersią. Wiadomo że w teorii to wydaje się wszystko łatwo ale w praktyce czasem wychodzi różnie. .. Mój syn skończy 8 miesięcy jak wrócę i dietę planuje rozszerzać po skończonych 6 miesiącach Mikołaja. Pomogły ścieków mi nie raz i bardzo cenię sobie wasze zdanie :)) Chciałabym się przygotować lepiej na to . Pomóżcie :D

2018-07-22 08:21

Dziś juz po 12 go wzięłam do siebie :/ Jakiś czas temu był etap ze go odkładam i spał po 2-3 godziny . Wystarczyło ze go na karmiłam i odłożyłam. Obecnie jak go położę spać i się obudzi po raz pierwszy to go karmie i jak przyśnie i chce go odłożyć do łóżeczka to się budzi i płaczę. Najgorsze jest to ze się nie da oszukać ze leży w środku a ja go przytula stojąc nad nim . Potrafię go tak godzinę usypiac i odkładać parę razy . Zasypia jak juz się zmęczy. Myślicie że to przez to ze jest starszy i więcej rozumie? Dziś spróbuję z koszulka .

2018-07-22 00:54

U mojej córki moja bluzka nie dawała rezultatu. Robiłam tak jak córka zostawala się z moją mamą. Ale widocznie jeszcze chodziło o to żeby się przytulić niż tylkobo sam zapach. Mama ją nosiła dała jej moją bluzkę ale córka spać nie chciała. Ale próbuj może u ciebie się uda. Ważna jest systematyczność. Więc od razu zacznij kłaść wieczorem dziecko do spania w łóżeczku.

Konto usunięte

2018-07-21 23:33

W nocy dzieci śpią raczej twardo i nie powinno im robić różnicy to gdzie śpią

2018-07-21 22:36

A bardzo protestuje, gdy go nie weźmiesz do siebie po 2.00? Moja śpi w łóżeczku, biorę ją na karmienie do łóżka i odkładam, nie przeszkadza jej to.

2018-07-21 22:36

Tez bym raczej odkładala systematycznie po prostu warto dać coś do łóżeczka co ma twój zapach dzięki temu może lepoej będzie spać sam bo będzie czul ciebie obok.

Konto usunięte

2018-07-21 17:40

Powinnaś na siłę układać go w łóżeczku ale żeby mu to umilić a nie rozdrabniać przytulaj go w łóżeczku. Pewnie Twoje plecy będą cierpieć ale może się z tym oswoi. Ja też czasem prawie wskakuję do łóżeczka byle córka tam została. Jeśli bierzesz go kilka razy do siebie to powoli ale systematycznie redukuj ilość drzemek w Waszym łóżku. Dzidziuś powinien mieć swoją przytulankę, może ulubiony kocyk, ochraniacz do łóżeczka. Tak, aby czuł się bezpiecznie. Czyli zostałaś rok z maluchem, to ładnie :)

2018-07-21 15:39

Hej dziewczyny Wracam do pracy za miesiąc . Przeciagnelam jak tylko mogłam najdłużej ;) Mikołaj będzie miał skończone 11 miesięcy jak wrócę . Chce dalej karmic piersia . Mysle ze sie uda ;) Tylko mam problem ... Mały śpi ze mną . Wygląda u nas to tak ,ze w dzień na drzemki śpi sam w łóżeczku . Na wieczór kładę go do spania do łóżeczka no i do godziny 2 w nocy śpi w nim . Chodzi spać około 20 i budzi się kilka razy do tej 2 giej, jak się budzi to go odkładam do łóżeczka . Potem biorę go do siebie i juz do rana śpi ze mną . Napiszcie proszę jakieś rady jak przyzwyczaić dzieci piersiowe do samodzielnego spania . Mam na to miesiąc :) liczę ze z waszą pomocą mi się uda ...

2018-04-18 19:31

U mnie właśnie tak samo jak dziubus było. Aneta luźno nie sądzę bo trzeba było zgody pisać i ze na rodzica odpowiedzialność oczywiście jak było coś bardziej groźnego to musiał się stawić rodzic bądź osoba przez rodzica upoważniona.