Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1145 Wątki)

Mamy pracujące i karmiące wyłącznie piersią.

Data utworzenia : 2018-02-20 12:26 | Ostatni komentarz 2020-07-13 16:03

dziubus2016

17810 Odsłony
507 Komentarze

Hej dziewczyny . Czy są na forum mamy które wróciły do pracy i karmią piersią (i nie dokarmiają mm)? Proszę was o rady bo wracam do pracy na dwa dni w tygodniu po osiem godzin i chce karmić dalej wyłącznie piersią. Wiadomo że w teorii to wydaje się wszystko łatwo ale w praktyce czasem wychodzi różnie. .. Mój syn skończy 8 miesięcy jak wrócę i dietę planuje rozszerzać po skończonych 6 miesiącach Mikołaja. Pomogły ścieków mi nie raz i bardzo cenię sobie wasze zdanie :)) Chciałabym się przygotować lepiej na to . Pomóżcie :D

2018-07-23 09:47

Dziewczyny Mikołaj spał w łóżeczku dziś ale wstawałam do niego 8 razy :( śpię na stojąco ... mam nadzieje ze z czasem będzie lepiej . Mama super macie ;) u nas nie ma gdzie spać na dworze bo wynajmujemy mieszkanie w bloku . Jak byłam u mamy albo u teścia na wsi to tez mikołaj spal na dworze na drzemki ;)) Agata mój synek 27 skończy 10 miesięcy :)na razie śpię z nim w pokoju ;) mam w planach żeby spał sam w pokoju jak skończy rok właśnie :)) ale czy się uda to nie mam pojęcia bo karmie piersią i nie wiem czy dam radę :))Budzi się na jedzenie , sporo je w nocy . Minimum 4 razy i więcej . Mój pierwszy syn był karmiony odciaganym mlekiem a potem mm no i spał od początku w łóżeczku . Jak skończył rok to sam spał w pokoju i tak bym chciała z drugim bo i dziecko się wyspi lepiej i my . Aneta nie dziwie ci się ze chcesz spać razem z córeczka :)) Z pierwszym synkiem miałam obawy co do tego żeby spał po roku sam ,ale jak sprobowalismy to stwierdziliśmy z mężem ze to bardzo dobre rozwiązanie ;) Kubuś budził się dwa razy na mleko wiec i tak chodziłam do niego w nocy ;) poza tym mamy elektroniczna nianię :)

Konto usunięte

2018-07-23 03:33

Ten osobny pokoik to wyjście idealne, mało kto jest w stanie w ten sposób to zaplanować, ale bałabym się żebyvriczniak miał spać sam w pokoju

2018-07-22 23:39

Z tym że roczne dziecko powinno spać już samo w pokoju to kwestia indywidualna. Ja sobie nie wyobrażam żeby moja roczna córka spała samavw pokoju obok. Miałam taki plan i tak chciałam zrobić. Ale z tego planu zrezygnowałam. Postanowiłam, że jak córka zacznie chodzić to ją przeniose na stałe do pokoju obok. Teraz gdy jeszcze sama nawet nie siedzi nie widzę potrzeby żeby ją przenosić. Jest to też dla mnie wygoda bo zapale światło i widzę czy córka ma atak w nocy czy nie. Nie muszę nigdzie chodzić.

2018-07-22 22:14

Moja córka w dzień spi albo w wózku, albo u nas na łóżku, albo na macie na podłodze, w łóżeczku rzadko, bo nie ma takiej potrzeby, za to nocą nie ma problemu. Ale nauczona jest od pocztku praktycznie. Dziubuś roczne dziecko to już powinno być przyzwyczajane do spania w swoim pokoiku, tak podobno najlepiej dla dziecka, bo później jest samodzielniejsze, lepiej sypia, mniej się stresuje. Także co do Waszego łóżka to zdecydowanie najwyższa pora, bo później będzie strasznie ciężko. :/ oby się udało. Najlepiej gdyby się nie budził po tej 20:00 tak często. On jest głodny? Je? Czy czemu tak często się budzi do tej 02:00?

Konto usunięte

2018-07-22 20:48

U mnie córka w brzydką pogodę w łóżeczku, natomiast jak jest ciepło i przyjemnie to „pomieszkujemy” w ogrodzie :) nie zauważyłam żeby córka przez zmianę miejsca drzemki miała awersję do łóżeczka

2018-07-22 16:44

Na szczęście śpi zawsze w łóżeczku ;) do tego jest przyzwyczajony . Drzemki w dzień to różnie , czasem 2 godziny a zdarza się że 1 godzinę tylko .

Konto usunięte

2018-07-22 10:44

Dziecko jest już świadome i orientuje się gdzie leży. A synek dużo czasu spędza w łóżeczku w ciągu dnia? Gdzie drzemie? Ważne żeby to uregulować. Musisz się przemęczyć i być konsekwentna.

2018-07-22 10:37

Skoro dziecko ma prawie roczek to już dużo rozumie. Więc też wiek ma na to wpływ. Dziecko czuję, że jest w innym miejscu niż tam gdzie śpi zawsze. Łóżko różni się od materaca w łóżeczku. W łóżeczku też są ograniczone ruchy. Teraz będziesz mieć ciezki okres. Dasz radę.