Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1145 Wątki)

Mamy pracujące i karmiące wyłącznie piersią.

Data utworzenia : 2018-02-20 12:26 | Ostatni komentarz 2020-07-13 16:03

dziubus2016

17811 Odsłony
507 Komentarze

Hej dziewczyny . Czy są na forum mamy które wróciły do pracy i karmią piersią (i nie dokarmiają mm)? Proszę was o rady bo wracam do pracy na dwa dni w tygodniu po osiem godzin i chce karmić dalej wyłącznie piersią. Wiadomo że w teorii to wydaje się wszystko łatwo ale w praktyce czasem wychodzi różnie. .. Mój syn skończy 8 miesięcy jak wrócę i dietę planuje rozszerzać po skończonych 6 miesiącach Mikołaja. Pomogły ścieków mi nie raz i bardzo cenię sobie wasze zdanie :)) Chciałabym się przygotować lepiej na to . Pomóżcie :D

Konto usunięte

2018-07-23 18:40

Częste budzenie w nocy zakezy od dziecka, ale też czynników zewnętrznych. Mleko mamy jest szybciej trawione dlatego dziecko szybciej czuje głód. Wiec teoria, że dzieci na piersi częściej się budzą jest prawdziwa :) Czasami maluch się obudzi bo jest mu za gorąco lub zimno

2018-07-23 18:26

Dokładnie mogą być wyjątki . Niektóre dzieci na pewno budzą się rzadko . U nas niestety młodszy budzi się często , nie wiem czy to wynika z tego ze jest spory ( 13 kg ) czy po prostu chce mu sie pić bo jest ciepło . Na drzemce spał godzinę przed południem i godzinę popołudniu . Zobaczymy jak będzie w nocy . Mam nadzieje ze dam rade dziś go odkładać do łóżeczka :(

2018-07-23 13:57

Każde dziecko jest inne. U mnie córka też była karmiona tylko piersią i od noworodka budziła się w nocy tylko raz na karmienie. Teraz od dłuższego czasu przesypia całe noce.

2018-07-23 13:19

Dziubus z doświadczenia mogę powiedzieć że dzieci które są karmione tyko piersią częściej się budzę w nocy. Tak zauważyłam, tak też było x moimi dziećmi. Mój starszy synek, którego karmilam prawie 2 lata na początku kiedy był noworodkiem, potem niemowlaka m budził się w nocy co godzinę na cyca, tak było przez dłuższy czas. Tak samo jak Ty byłam bardzo zmęczona, wykończona Młodszego karmilam 2,5 roku, ale nie budził się tak często w nocy, ze 3 - 4 razy. Jak przestalam karmić piersią śpią całe noce. Oczywiście zdarza się że sie budzą

Konto usunięte

2018-07-23 13:11

Dobrze, że śpi na tyle spokojnie, że możesz ugotować obiad. Wydaje mi się, że śpi ładnie, długo

2018-07-23 11:42

Mały poszedł spać o 20 a wstał o 8 rano . Teraz śpi sobie na drzemce a ja robie obiad .

2018-07-23 10:59

U mnie córka to już musi być żeby się w nocy obudziła. Przesypia całe noce. Ale jeszcze jest za wcześnie bym ją przenosila z lozeczkiem do innego pokoju.

Konto usunięte

2018-07-23 10:12

Dziubuś spanie osobno ma swoje plusy i minusy - jeśli jesteś spokojna to jak najbardziej. Co do drzemek na świeżym powietrzu - u nas są dłuższe niż w łóżeczku. Jeśli macie taką możliwość to warto próbować Dziubuś 8 razy! To dużo. O której wsralisvie ostatecznie? Ja miałam jedną pobudkę, ale na 2,5 godziny - też jestem zmęczona. Zdecydowanie za późno się kładę