Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1146 Wątki)

Mamy pracujące i karmiące wyłącznie piersią.

Data utworzenia : 2018-02-20 12:26 | Ostatni komentarz 2020-07-13 16:03

dziubus2016

17815 Odsłony
507 Komentarze

Hej dziewczyny . Czy są na forum mamy które wróciły do pracy i karmią piersią (i nie dokarmiają mm)? Proszę was o rady bo wracam do pracy na dwa dni w tygodniu po osiem godzin i chce karmić dalej wyłącznie piersią. Wiadomo że w teorii to wydaje się wszystko łatwo ale w praktyce czasem wychodzi różnie. .. Mój syn skończy 8 miesięcy jak wrócę i dietę planuje rozszerzać po skończonych 6 miesiącach Mikołaja. Pomogły ścieków mi nie raz i bardzo cenię sobie wasze zdanie :)) Chciałabym się przygotować lepiej na to . Pomóżcie :D

2018-07-25 00:19

U mnie córka mimo że ma roczek to rozwojowo jest jak dziecko pół roczne. Ale jak córka tylko pójdzie na nogi to przeniose ją do pokoju obok. Póki co dobrze jest jak jest.

2018-07-24 21:02

DziubUS one już wcześniej zaczęły wychodzić mam nadzieję że serio już wszystkie się pojawia i będzie po kłopocie.

2018-07-24 21:01

Anetko oczywiście z tym pokoikiem oddzielnym chodzi o zdrowe dziecko, u Was to zupełnie zrozumiałe i nawet pewnie wskazane, aby spać razem, tzn. w jednym pokoju. Aisa94 kwestia indywidualna, ale większość pediatrów Ci powie, że to lepiej dla dziecka jeśli wcześniej nauczy się spać oddzielnie. Wlasnie dzieci śpiące same rzadziej się budzą, śpią spokojniej. Ma to lepszy wpływ na ich rozwój. Im dalej, tym gorzej nauczyć, dziecko przezywa większy stres z powodu rozłąki. Ostatnio moja znajoma mówiła, że jej córka od 9 miesiąca z polecenia rehabilitantki spi sama, mają właśnie nianie elektroniczną i podobno super się sprawdza, a mała ładnie spi i w dzien też sobie spi bez sprawdzania czy mama jest obok.

2018-07-24 18:59

Asia całkiem możliwe ze wyją teraz bo lato i więcej Wit d się łapie ;)) U starszego tylko na cztery piątki czekamy jeszcze ;) Mama dokładnie :D dzieci cycowe juz tak mają :) Za to mój mały dziś dwie godziny na drzemce pierwszej a na drogiej pół godziny spał jak nigdy , a ja zombi ...

2018-07-24 16:03

dxiubus mój syn ma 1.5 roku ma 1 2 4 wszystkie dwie 3 ma i chyba 5 wylazla tyle że teraz idzie już wszystko na raz ostatnio ta 5 i 3 wyszły tzn tak mi się wydaje bo pokazać nie chce ale w przelocie coś mi mignelo w każdym razie 5 i 3 już na raz mam nadzieję że wyjdą i już spokój będzie :)

Konto usunięte

2018-07-24 12:35

Dziubuś wyobrażam sobie. Ja przed drzemką wzięłam Małą na pierś, odkładałam tezy razy, miałam dość i pomyślałam o Tobie. Przy piersi pięknie śpi, a w łóżeczku wielkie oczy :)

2018-07-24 09:16

Asia to twój synek ile ma miesięcy ? Nie ma już wszystkich 1,2,3 ? Jak mój synek skończył rok i sam spał w łóżeczku ci noc budził się dwa razy i do niego chodziłam ;) Odkładam małego z 5 razy no i przysnelam nad ranem z nim w łóżku . Trochę pospalam i dziś dalej będę próbować ;)

2018-07-23 20:02

a ja wam powiem że to że roczne dziecko Samo w pokoiku to sprawa indywidualna bo np u nas by się nie sprawdziło bo młody się budzi ostatnio znów i jakoś nie wyobrażam sobie by spal w innym pokoju budzil się i ja szła tam i wgl albo żeby się rozbudzil. mama gratki co to tej teorii niekoniecznie bo znam dzieci co na piersi a ładnie spia nawet mój syn ładnie śpi o ile ząbki mu nie wychodzą bo jak zeby to wtedy się budzi ale nie z głodu a po prostu by przemyc sobie mlekiem dziąsła to łagodzi ból zabkowanis a przy okazji masuje dziąsła