Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1146 Wątki)

Mamy pracujące i karmiące wyłącznie piersią.

Data utworzenia : 2018-02-20 12:26 | Ostatni komentarz 2020-07-13 16:03

dziubus2016

17814 Odsłony
507 Komentarze

Hej dziewczyny . Czy są na forum mamy które wróciły do pracy i karmią piersią (i nie dokarmiają mm)? Proszę was o rady bo wracam do pracy na dwa dni w tygodniu po osiem godzin i chce karmić dalej wyłącznie piersią. Wiadomo że w teorii to wydaje się wszystko łatwo ale w praktyce czasem wychodzi różnie. .. Mój syn skończy 8 miesięcy jak wrócę i dietę planuje rozszerzać po skończonych 6 miesiącach Mikołaja. Pomogły ścieków mi nie raz i bardzo cenię sobie wasze zdanie :)) Chciałabym się przygotować lepiej na to . Pomóżcie :D

2018-07-26 07:34

Dziubuś a jak się budzi to je za każdym razem? Co je wieczorem jako ostatni posiłek przd snem?

Konto usunięte

2018-07-25 14:26

Dziubuś próbowałaś z przytulanką?

2018-07-25 10:23

Aneta my właśnie tak zrobiliśmy ;) przenieśliśmy się do innego pokoju z mężem bo jak chciałam starszego synka przenieść to ciągle się budził ,a u siebie spał spokojnie :) Tylko starszy pił z butelki a młodszy z cyca . Kolejna noc ciężka :( tak jak piszecie synek często się budzi i mnie szuka . Ciekawe ile to potrwa . Nad ranem wzięłam go do siebie znowu bo nie miałam siły wstawać ciągle do niego :((

Konto usunięte

2018-07-25 09:19

Wydaje mi się, ze im szybciej to będzie to korzystniejsze w takim sensie też że malucha jest łatwiej przyzwyczaić niż trzylatka. Dobrym sposobem na zmianę miejsca spania jest np przeprowadzka albo remont

2018-07-25 09:18

Ja to czasami myślę żebyśmy my z mężem zmienili sypialnie. Córka jest przyzwyczajona do swoich ścian. Ale jak będzie to się okaże.

2018-07-25 08:36

Każda mama zrobi jak czuje, to już osobisty wybór. Wg mnie większość dzieci na początku będzie szukać mamy, dlatego są określone sposoby, jak dziecko przyzwyczajać do oddzielnej sypialni, bo nie ma co liczyć na to, że dziecko później chętniej będzie się zgadzać na rozłąkę.

2018-07-25 08:04

mama gratki z mojego doświadczenia nie jest to takie oczywiste kiedy ja wyjdę na chwilę z pokoju gdzie syn spał to się budził bo mnie nie było nie wiem jak to wytłumaczyć ale takie coś zauważyłam więc wydaje mi się że syn spokojniej śpi jak jestem w pobliżu dużo zależy od malucha ale mam wrażenie że mój syn jest szczególnie wyczulony i na razie nie wchodzi w grę raczej spać w innym pokoju.

Konto usunięte

2018-07-25 04:16

Uważam, ze jeśli nie ma przeciwwskazań to można spróbować tak wcześnie. Wierzę w to, że takie dzieci śpią spokojniej