Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1140 Wątki)

Dreszcze

Data utworzenia : 2020-07-11 02:45 | Ostatni komentarz 2020-08-27 20:28

pannaXoanna

3215 Odsłony
100 Komentarze

Dziewczyny, jestem 3 tygodnie po porodzie i kadmoe tylko piersią. Ostatnio przeszlam przez zapalenie prawej piersi. Przystawiałam synka często do tej piersi i ściągnął mi stan zapalny. 

Od jakiegoś czasu mam napady zimna i dreszcze. Pojawiają się one w nocy. Zastanawiam się czy to normalne. Czy to może przez częste wstawanie do dziecka w nocy. Czy juz objaw jakiegoś zastoju pokarmu. Czy tez tak miałyście?  

Konto usunięte

2020-07-16 11:38

Karolina ty sama wiesz co jest najlepsze dla ciebie i dziecka i dobrze, że się nie poddałaś :) mi też teściowa ciągle mówiła, że mam zły pokarm, żebym przyszła na mm bo córeczka się nie najada itp. I tak się nie najadała 10 mięsiecy i rosła jak na drożdżach :) 

2020-07-15 23:53

Karolina to fajnie, że posłuchałaś własnego głosy a nie dałaś się omamić ze będzie lepiej zakovczyc kp. Ale, że położna ma takie nastawianie to się dziwię....

2020-07-15 20:42

Niestety mało kobiet czyta takie fora. Ja przed pierwszą ciąża nie trafiłam na nie i to co działo się było dla mnie wielkim szokiem. Może gdybym reguła kp by synka zacznie dłużej a tak słuchałam złych doradców. Teraz też polozna teściowa i większą część rodziny mówiła bym odpuściła kp. a my nadal walczymy i zaraz będzie 2 mc za nami.

2020-07-15 17:09

To ja po moim pierwszym porodzie czułam się super. 

Wioleczek no tak super mamy  wypoczęte, wymalowane z idealnymi dziećmi, a mało kto mówi o tej drugiej stronie 

2020-07-15 11:46

Adamos ja np tylko po pierwszym porodzie tak miałam, po drugim nic kompletnie, żadnych dolegliwości i czułam się jak nowo narodzona przez pierwsze kilka tygodni bo się wysypiałam, potem już nie było tak kolorowo...Tak jak piszesz pewnie dużo zależy od kondycji organizmu przed i po porodzie. 

Gugi dobrze, że matki pokazują jak faktycznie wygląda ta cała otoczka baby boomu bo w mediach to tylko sliczne bobaski, wypoczęte, uśmiechnięte, figury jak modelki a prawda wygląda zupełnie inaczej...

2020-07-15 07:29

Ogólnie po porodzie organizm jest osłabiony i potrzebuje czasu aby dojść do siebie. Ja pamiętam jak wróciłam ze szpitala to w domu wpadłam po kołdrę koc i tak dygalam  z zimna a był początek września ale mój organizm tak zareagował chyba na te wszystkie zmiany. 

2020-07-14 21:41

Karolinach dlatego są fora i tu można się wszystkiego dowiedzieć, o tych "złych " stronach również 

Konto usunięte

2020-07-14 15:20

Karolina to prawda mało się mówi o złych stronach. I chociaż ja po porodzie od razu czułam się świetnie, nie byłam zmęczona a połóg był dla mnie zwykłą miesiączką tyle, że bez bólu brzucha, to uważam, że jednak kobiety powinny być bardziej przygotowywane na trudy macierzyństwa.