Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Piers

Data utworzenia : 2017-09-05 19:08 | Ostatni komentarz 2017-12-17 23:03

Magdalena.Kozyczkowska

2716 Odsłony
33 Komentarze

Witam mam 7 tyg synka karmie go piersia i dokarmiam butelka. Od 2 tyg jak ssie z piersi jest bardzo nerwowy a na dodatek puszcza bardzo smierdzace piardy. I nie wiem co mam robic moze ktos mi tu doradzi

2017-12-17 23:03

W domu przykładam sobie szklankę. A teraz jak jestem z córką w szpitalu to ściągam do buteleczki bonie mam gdzie. Oczywiście butelka jest córki, a nie jakaś po soczku.

2017-12-16 10:40

Aneta, ja też tak miałam, głównie na początku, zawsze gdy córka ssała z jednej piersi z drugie leciało mleko, to takie normalne, jak Aisa już wspomniała :) marieee, to dość egoistyczne, nigdy z takiego powodu nie zrezygnowałabym z karmienia piersią. No chyba, że chociaż odciągała i karmiła swoim mlekiem butelką, ale wątpię, bo odciąganie to też tyle czasu... Moja córka butelki piła, ale i tak wolała pierś mimo wszystko i bliskość mamy. Joanna, na gazy pomaga jeszcze wiele innych rzeczy, a te rurki to wg mnie już ostateczność, córka miała okropne gazy i problemy z kupkami, ale nigdy nie używałam ani tych rurek ani termometrów czy innych rzeczy typu czopków.

2017-12-15 15:06

Może mleko modyfikowane jest źle dobranie, skonsultuj to jeszcze z lekarzem. Słyszałam , że bardzo pomagają na gazy takie rurki wimdi, ja osobiście nie miałam tyle odwagi by tego użyć.

2017-12-13 22:54

Aneta to jest odruch oksytocynowy. To prawidłowe że jeśli jedna piersia karmisz z drugiej leci :)

2017-12-13 21:32

Pewnie z butelki to szybko i dziecko najedzone. Dziecko się tak nie namęczy przy ciagnieciu z butelki. Z piersi musi mocniej ssać żeby mleko leciało. Ale ja po mimo bólu nie potrafię zrezygnować z kamienia piersią. Dziś dostałam zapalenie piersi. Czy córka je z tej piersi czy nie to i tak boli. A nawet jak je z drugiej to z tej co mam zapalenie mleko leci i za nim wyleci to aż mnie ból przeszywa.

2017-12-13 11:21

Aneta, a może laktator nie dobrany dla Ciebie i Twojego biustu. Moja znajoma znalazła dopiero za trzecim razem i próbą odpowiedni sprzęt. Znajoma jakiś czas temu zrezygnowała z karmienia a jako powodów właśnie podała, że z piersi musiała karmić i karmić, a z butelki zje raz dwa :/

2017-12-12 23:20

Aneta u mnie to loteria raz ściągnę tym laktatorem 100 ml innym razem nic kompletnie a czasem jak wezmę lecytyne to 200 ml ale to też nie tak codziennie się da lecytyna rozrzedza trochę pokarm dzięki czemu łatwiej wypływa mleko na tym nie traci i można przy karmieniu lecytyne brać wiec przy ściąganiu polecam :)

2017-12-12 21:59

Wy dziewczyny jeszcze trochę mleka laktatorem ściągnięcie, a ja nic ręcznym laktatorem nie ścigane. I tak od pięciu miesiecy ściągam pokarm ręcznie. W taki sposób sobie radzę. Stawiam szklanke i prosto do szklanki ściągam mleko. Tylko już postawa daje o sobie znać, bo jest niewygodna, a ze ściąganiem schodzi czasu. Więc się na męczę.