Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Farmakologiczne zatrzymanie laktacji

Data utworzenia : 2017-08-13 11:35 | Ostatni komentarz 2017-09-09 11:35

Konto usunięte

3885 Odsłony
12 Komentarze

Czy są jakieś negatywne skutki zatrzymania laktacji? W jakich przypadkach jest zalecana?

2017-09-09 11:35

O nawet hafija o tym pisze nie wiedzialam :D

2017-09-04 23:11

https://www.hafija.pl/2015/04/bromergon-wpis-goscinny-magdaleny-stolarczyk-autorki-bloga-www-farmaceuta-radzi-pl.html Obszerny artykuł o blokadzie farmakologicznej :)

2017-09-01 17:34

Na pewno pomoże po to jest by pomóc w problemach laktacyjnych jak i w zatrzymaniu laktacji ;) Będzie dobrze każdy organizm inny kuzynka np 3 msc ponad pracowała aby zatrzymać laktacje ;)

2017-08-31 22:39

Doradca jest najlepszym pomysłem. On zajmuje się laktacja a więc pomoże i w rozkręcieniu i w zatrzymaniu laktacji. Czasami kuracja musi trwać trochę dłużej żeby zaczęła przynosić efekty ale naturalne metody zazwyczaj pomagają.

2017-08-31 19:29

Dziewczyny dopiero zaczyna kuracja szałwią i kapustą działać:) Troch to trwało ale teraz na piersiach a dokładniej na sutkach widzę takie jakby białe zaschnięte mleko. Konsultowałam to z doradcą i stwierdziła że jeśli w piersiach jest już mniejsze napięcie i te właśnie zasuszone mleko to znaczy że się normuje. Jestem z nią umówiona na jutro na 15 ale jestem już w dobrej myśli.

2017-08-30 12:53

Aisa myślisz że doradca laktacyjny pomoże coś przy zatrzymaniu? O nim w sumie nie pomyślałam. Miałam badaną tarczyce niedawno i nic nie wyszło więc już na hormony mi nie da skierowania:-/ Okłady też próbowałam, nic nie daje najgorzej mam wokół sutka, muszę ściągać do uczucia ulgi bo tam tworzy się zgrubienie. Szałwi pije dużo bo 4-5 szkła dziennie nie chce więcej bo max pije się 3.

2017-08-30 11:42

A probowalas zimnych okładów po odciąganiu do uczucia ulgi może więcej szałwii pić a generalnie to skoro takie problemy bym z doradcą się skontaktowała a wcześniej poszła zbadać hormony bo może to ich wina :)

2017-08-29 21:54

Właśnie jestem w takim momencie co autorka wpisu. Nie zakładam nowego wątku w związku z tym. Od miesiąca moja córka nie pije mojego mleka i próbuje zatrzymać laktacje. Wcześniej karmiłam ją 2 razy dziennie przez dobrych parę miesięcy, a teraz laktacja jakby zwariowała... Przez 2 tygodnie próbowałam naturalnie piłam szałwie, "opatrunki" z kapusty, delikatne ściąganie do uczucia ulgi. Później dostałam Bromergon, ale po tym jak straciłam przytomność odrzuciłam je. Za dużo skutków ubocznych. Teraz znów naturalnie, ale szczerze mówiąc nie mam już siły... Praktycznie 4- 5 razy dziennie czuje mocne przepełnienie.