Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Przetestuj laktator LOVI Prolactis

Data utworzenia : 2013-06-04 22:22 | Ostatni komentarz 2014-06-07 17:02

Redakcja LOVI

6390 Odsłony
15 Komentarze

Zamierzasz karmić piersią? A może już rozpoczęłaś przygodę z karmieniem naturalnym i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w postaci skutecznego i bezbolesnego laktatora? Przetestuj jeden z 20 laktatorów LOVI Prolactis w serwisie opiniotwórczym bangla.pl i przekonaj się jak szybko i bez problemu odciągać mleko dla maleństwa.

2013-06-14 15:13

Czy sa rozne nakladki na brodawki dla tego laktatora? Wiadomo, ze aby laktacja odbywala sie sprawnie brodawka musi przylegac odpowiednio. Pozdrawiam

2013-06-12 11:53

ZmianaPerspektywy bardzo się cieszymy i dziękujemy:-) Zostawiliśmy blogerce Bobobebe swobodę w wymyśleniu zadania konkursowego.

2013-06-11 09:33

Wpis o Waszych akcjach jest już na moim blogu: http://zmianaperspektywy.pl/promujemy-karmienie-piersia-breast-feeding-is-trendy/ Pierwszy komentarz znajomej mówi o tym, że mechanizm dzielenia się doświadczeniami w zamian za możliwość testowania laktatora na bangla.pl jest super, natomiast 'wymyślanie wierszyków' to mechanizm trochę na siłę. Jednak bardziej chodzi o promowanie karmienia piersią i ułatwianie życia młodym mamom niż o wymyślanie rymowanek. Chociaż i tak pewnie weźmie udział w wierszowanym konkursie :)

2013-06-10 23:55

ZmianaPerspekty trzymamy mocno kciuki:-) Możesz jeszcze spróbować na blogu bobobebe.pl Tam też można wygrać nasz laktator.

2013-06-10 23:41

Próbowałam na makóweczkach, ale nie udało się :( Teraz 1 z 20 'banglowskich' mam nadzieję trafi do mnie :) Akurat na przyjście na świat mojej córeczki. Zbieżność terminów rozwiązania konkursu + czas na dojście przesyłki i terminu porodu nieprzypadkowa :)

2013-06-07 19:30

Przydałby się bardzo taki laktator ja mam z apteki za pare groszy ręczny , nie myślałam że będzie mi aż tak potrzebny już ponad 5 miesięcy ścigam mleko i niestety strasznie się zużył, a ręce już moje mają dosyć tego ugniatania :( Fajnie jak bym się załapała :D Jak nie to dalej będę się męczyć :D ha ha :D Ale jestem dumna że udaję mi się tyle czasu przeciągnąć laktację :)

2013-06-04 22:26

Wow! Chyba muszę postarać się o drugie dziecię, bo już jedno wykarmiłam i mleczko się skończyło. Dwa lata temu nie było takich super akcji, zgłaszam reklamację! :-)