Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Przetestuj laktator LOVI Prolactis

Data utworzenia : 2013-06-04 22:22 | Ostatni komentarz 2014-06-07 17:02

Redakcja LOVI

6391 Odsłony
15 Komentarze

Zamierzasz karmić piersią? A może już rozpoczęłaś przygodę z karmieniem naturalnym i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w postaci skutecznego i bezbolesnego laktatora? Przetestuj jeden z 20 laktatorów LOVI Prolactis w serwisie opiniotwórczym bangla.pl i przekonaj się jak szybko i bez problemu odciągać mleko dla maleństwa.

2014-06-07 17:02

Laktator Lovi Prolactis to ratunek dla mam które mają problem z karmieniem piersią. Odciągami nim pokarm kilka razy, nic mnie przy tym nie boli. Jest delikatny. Siła ssania nie jest bardzo silna ani podczas stymulacji ani właściwej pracy. Działa sprawnie i szybko, dzięki niemu w 10 minut odciągam tyle pokarmu co podczas 40 minut pracy ręcznego laktatora. Całość zapakowana jest w estetyczne opakowanie. Wszystkie części wykonane są z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu użytkowanie jest bardzo przyjemne. Poradzi sobie zarówno z nawałem pokarmu jak i problemami laktacyjnymi. Cena jest adekwatna do jakości.

2014-01-10 09:19

UDAŁO SIĘ!!! NAWET NIE WIECIE JAK SIĘ CIESZĘ!!! TYLKO TERAZ JAK MAŁĄ NAKŁONIĆ DO PICIA Z BUTELKI ;P

2014-01-06 14:55

Kamila też miałam taki początek po prostu mocno przyłożyłam laktator do piersi i bardzo szybko "pompowałam" i tak długo ąz mi nie poleciało

2014-01-05 22:36

Kamila tu Ci odpowiedziałam http://lovi.pl/pl/forum/2/989/2 i powalcz trochę :) Trzymam kciuki

2014-01-05 16:19

Dziewczyny pomózcie proszę. Kupiłam właśnie laktator Lovi Prolactis ale po przystawieniu nic mi nie leci. Pokarm mam i jak dotykam sutków to wypływa a jak przykładam laktator to nic :( to mój pierwszy dzień czy piersi muszą się przystosować czy to ja coś źle robię? córka ma już 5 miesięcy i chciałam przejść na butelkę ale jak tak dalej pójdzie to zamiast mojego dostanie MM.

2013-06-24 23:01

A ja sobie po prostu go kupiłam (laktator Lovi) i muszę powiedzieć, że to od niego zaczęła się moja przygoda z forum Lovi:) nie jestem skora do zbytniego słodzenia, ale moi drodzy-wart jest swej ceny-a jeśli możecie go mieć za darmo-naprawdę warto powalczyć w konkursach. Ja jeszcze nigdy nie wygrałam, nie wytypowano mnie nigdy na testera, więc stwierdziłam, że o siebie muszę zadbać sama;) nie żałuję pieniędzy wydanych na laktator Lovi Prolactis. Używam trzy miesiące. A w ogóle to zdarłam już 3 laktatory przy starszej córci (Tufi, Baby Ono-oba elektryczne) i jeden ręczny Canpol.

2013-06-19 16:42

Marzena.Ganfler - pierwszy wątek konkursowy został zamknięty bo trudno bylo sie odnaleźć w odpowiedziach, ale został założony nowy, można w nim dyskutować do 2 lipca. Po 2 lipca redakcja Bangla.pl wytypuje testerki. Oba wątki konkursowe będą brane przez redakcję pod uwagę .

2013-06-18 13:39

ja niby wzięłam udział w tym gdzie jest 20 do testów laktatorów, ale szans brak, nawet nie wiem czy dodałam tak gdzie trzeba komentarz. Niestety ten pierwszy wątek był zamknięty ;(