Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

lody z mrozonego mleka matki

Data utworzenia : 2017-06-21 10:44 | Ostatni komentarz 2017-09-09 11:46

Było.sobie.zycie

2723 Odsłony
30 Komentarze

Hej Kobietki! Chciałabym zapytać, czy ktoś z Was słyszał o mrożeniu swojego mleka w postaci lodów? Czytałam taki artykuł, że taką mrożonkę jedna z mam ( z zagranicznego kraju) podawała swojemu dziecku na bolesne ząbkowanie. Co o tym sadzicie ?

2017-06-22 00:27

Myślę że to bardzo dobry pomysł. Skoro i tak odciagasz i mrozie mleko to spokojnie możesz dać dziecku w formie loda. Tai lód to samo zdrowie. :) A jeśli chodzi o ból gardła to tak jak napisała Michalina jeśli dziecko jest zdrowe to po lodzie nie powinno go boleć gardło. A jak będzie za zimne na pewno spróbuję a później nie będzie chciało jeść albo będzie pluć lodem.

2017-06-21 23:05

Jutro spróbuje z tym mrozonym mlekiem,może znieczuli dziąsla:)

2017-06-21 13:04

Zdrowego dziecka bez prolemow laryngologicznych nie powinno bolec gardlo po zimnym ;) Poza tym dzieci sa madre i maja instynkt. Jak cos jest za zimn albo za gorace, to tym pluja :D

2017-06-21 11:56

Ja odciągam mleko, często muszę wychodzić z domu do pracy. Większość zabieram do domu, ale dzieci często dostają pod opieką taty. Odciąganie mleka tez mnie męczy, mam taki ręczny laktator to drętwieje mi aż ręka :) Ale wolę się pomęczyć, a dac małemu to co najlepsze. Właśnie się obawiam, ze moze być troche za zimne. Co pawda kilka razy dałam mu spróbować takiego loda w wafelku ( tylko na ustka) to zadowolony a oblzuje sie jeszcze z 10 minut po tym i pewnie by mu bardzo zasmakowało, ale nie wiem czy nie bedzie może bolało gardło?

2017-06-21 11:36

A nie za zimne takie lody dla takiego ząbkującego malucha? To dla niego bezpieczne? Dla większego który i tak już lody może wcinać to spoko, fajny pomysł. Zdrowsze niż sklepowe napewno.

2017-06-21 11:10

Tez o tym czytalam - mysle ze jak ktos i tak odciaga i mrozi to fajny pomysl. Dla mnie odciaganie bylo zbyt meczace, nie zdecydowalabym sie. Natomiast pomysl uwazam za fajny - ochloda w upalne dni, ulga dla dziasel i skladniki odzywcze :)