Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Laktacja 5ty tydzień

Data utworzenia : 2017-06-06 08:42 | Ostatni komentarz 2017-06-17 19:16

vipkate

1651 Odsłony
22 Komentarze

Moja córcia ma 5 tygodni. Karmimy się piersią ale ja ciągle mam za mało pokarmu. wspomagam się laktatorem na pobudzenie laktacji ale to już chyba powinno się unormować do tej pory ? Ponieważ córka ciągle jest głodna to to co uda mi się odciągnąć podaję potem z butelki a wieczorem czasami i tak musze dokarmić mm... czy jest jeszcze szansa na zwiększenie laktacji? Pierwszą córkę też od początku musiałam dokarmiać i karmiłam przez 9 miesięcy piersia i butelką z mm...

2017-06-17 19:16

vipkate częściej przystawiaj dziecko do piersi i nie stresuj się a powiec dziecko płacze dużo ci i nie śpi ci ? że mówisz ze masz mało pokarmu ? samo by reagowało jak głodne by było dziecko poprostu na początku nie potrzebuje tyle rada moja nie dokarmiaj jak nie płacze bo ja 2 córki miałam małe i dokarmiłam i koniec karmienia było mam 3 synka ma 7 miesięcy i tylko na piersi jest nic innego nie chce spokój jest najważniejszy nie stresuj się jak źle załapie to znów przystaw prawidłowo jest mała i nauczy się które to twoje dziecko jest ? ja dopiero za 3 dzieckiem karmię nikt mi nie pomógł sutki bolały diety mi kazali mieć a teraz jem wszystko aby na początku ogórki kiszone kapusty nie jadłam i ostre a tak wszystko .

2017-06-11 14:35

Super vipkate ze nie podajesz w ogole mm, warto byloby pomyslec co zrobic by takze z tej wieczornej butelki zrezygnowac ale i tak jestes wielka! :) Gratuluje serdecznie i ciesze sie bardzo ♡ Jeszcze wielu pomyslnych miesiecy kp zycze! :)

2017-06-11 14:25

Super że karmisz piersią to najważniejsze. Przystawiaj przystawiaj i jeszcze raz przystawiaj to mleka będzie jeszcze więcej.

2017-06-11 08:38

Vipkate, super, że walczysz o samo karmienie piersią :) Trzymam kciuki o dalsze powodzenie:) Tak jak Michalina wspomniała, może to też jednocześnie czas kryzysu laktacyjnego i lada moment wszystko się unormuje. Przystawiaj maluszka jak najczęściej do piersi, to dla laktacji najlepsze :) Powodzenia!

2017-06-10 20:04

hej dziewczyny :) dzięki za zainteresowanie... karmimy się piersią cały dzień i w dzień staram się nie dawać butelki ze swoim mlekiem ani z mm... jak małą przystawiam do piersi to zazwyczaj bardzo szybko zasypia więc wtedy ściągam laktatorem. Na wieczór jak juz mój niedojedzony ssak (z własnej winy bo przecież zasypia) jak ściągnie z piersi podaje jej to co odbiągnęłam w dzień... i tak wygląda na dzień dzisiejszy nasze karmienie :)

2017-06-10 18:19

No wiem wiem, mam swoje wady. Ale zalet tez mnostwo! ;)

2017-06-10 18:06

Osz Ty :)

2017-06-10 17:22

Tak tylko napisalam, dla scislosci. Taka czepialska ze mnie. Tak naprawde chcialam zapytac jak sie powodzi vipkate i jej coreczce :)