Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Podawanie Biogaia a problemy ze zrobieniem kupki

Data utworzenia : 2017-05-06 20:54 | Ostatni komentarz 2017-06-04 18:53

PaulinaL

31969 Odsłony
20 Komentarze

Czy podczas karmienia piersią podawalyscie biogaia? Jak długo? Czy zauważył ktoś z Was problemy w tym czasie ze zrobieniem kupki u niemowlaka?

2017-05-18 07:12

My też podawaliśmy Dicoflor, jak córa była malusia. Sprawdził się u nas bardzo dobrze, również dobrą opinię mam o Acidolac baby. A córcia również była karmiona piersią. Gdy pojawiły się u niej problemy z brzuszkiem i śluzem w kupkach to podawaliśmy. I tak jak Agn pisze, jeśli zauważyłaś, że ten probiotyk nie pasuje Twojemu maluszkowi to spróbuj innego,.

2017-05-08 00:41

My też podawaliśmy przez jakiś czas probiotyk. Prawdą jest to co napisała Michalina, że w mleku mamy są bakterie, które wspomagają prace jelit aczkolwiek czasami jednak probiotyk jest zalecany. Jeśli Ty miałaś zalecony probiotyk i zauważysz, że dzieje się coś niepokojącego to przestań go dawać i albo zmień na inny albo przestań podawać i obserwuj maluszka czy problem ustąpił. Ja z probiotyków najbardziej chwalę sobie Acidolac Baby. Mój Syn najlepiej go akceptował ale to oczywiście nie oznacza, ze i Twój maluch będzie go akceptował równie dobrze.

2017-05-06 22:43

Paulina my podawaliśmy probiotyk jakiś czas dodatkowo mimo że kp. Kupki były ciągle śluzowate, często zielone, zdarzały się pieniste. Zaczęliśmy od Dicofloru, później ktoś polecił mi BioGaję ale u synka się nie sprawdziła, rozrzedziła kupki i nie pomogła na nic. Jeśli podejrzewasz, ze może powodować efekt odwrotny od zamierzonego, alb nie pomaga a macie zalecenie włączania probiotyku, to można zastanowić się nad zmianą po tygodniu lub kilkunastu dniach gdyby problem się nie rozwiązał albo nasilił. Może to być też zbieg okoliczności i problem nie nastąpił przez probiotyk. Obserwujcie maluszka i w razie dalszych problemów skonsultujcie z lekarzem.

2017-05-06 21:24

Biogaia to probiotyk, mam racje? Jesli dziecko nie przyjmowalo antybiotyku, to przy karmieniu piersia nie ma potrzeby podawania probiotyku. Pokarm kobiecy zawiera bakterie, ktore zasiedlaja jelita dziecka i wspieraja ich funkcje. :) I jeszcze zapraszam Cie do przeczytania fragmentu z ksiazki w tym watku: http://lovi.pl/pl/forum/2/7511/1 :)