Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Podawanie Biogaia a problemy ze zrobieniem kupki

Data utworzenia : 2017-05-06 20:54 | Ostatni komentarz 2017-06-04 18:53

PaulinaL

31967 Odsłony
20 Komentarze

Czy podczas karmienia piersią podawalyscie biogaia? Jak długo? Czy zauważył ktoś z Was problemy w tym czasie ze zrobieniem kupki u niemowlaka?

2017-06-04 18:53

Probiotyków używałam przy okazji wyjazdów zagranicznych. Kiedy byłyśmy w domu - nie. W matczynym pokarmie jest milion razy więcej probiotyków niż w Biogai :)

2017-06-04 15:08

U Nas Biogaja nie pomogla ani na zielone kupki ani kolki. Słaby probiotyk. Bardzo drogi.Duzo lepiej dzialal Dicoflor lub Latopic i do tego korzystniejszy cenowo.

2017-06-03 23:42

U Nas położna kazała podawać biogaję jak malutki miał problemy z brzuszkiem, bo to niby wspomaga pracę i rozwój jelit. Kupiliśmy, daliśmy i odstawiliśmy. Maluszek jak mi robił piękną kupkę kilka razy dziennie. Po zastosowaniu ktopelek miał problem z kupką przez 2 dni. Pediatra kazał Nam je odstawić. Był bardzo zdziwiony, bo u większości dzieci pomógł, a u nas zaszkodził

2017-06-01 20:53

Ja za namową położnej podawałam małemu biogaje i vivomix. Powiedziała że to pomoże na rozwój jelitek i faktycznie oba pomagały. Synkowi mniej dokuczał brzuszek.

2017-05-27 21:32

Ja przy synku przerabiałam najpierw papki sloiczkowe potem te sloiczkowe zupki grudkowe a potem swoje rozdrabnianie i w kawałeczkach. Syn mi się nigdy nie zakrztusił i nie odmawiał jedzenia. Liczę że córcia też będzie bezproblemowo jadła nowinki

2017-05-27 20:55

MAM ją też na początku i długo tylko słoiczki bo mój mały nie chciał konsystencji zblendowanej. Wolał papkę. Dopiero od jakiegoś czasu zje to co ja ugotuje. :)

2017-05-26 22:43

Jeśli brokuł to wolę słoiczkowy, bo ten sklepowy naszpikowany chemią. Ja właśnie marchewkę zamierzam dać później, najpierw właśnie brokuł, ziemniak.... Ale najpierw złą matką będę i wchodzą na stół słoiczki, później jak przebrniemy przez początki będę gotować sama

2017-05-25 20:24

Mam zgadza się marchewka słoiczkowa jak i gotowane jabłko zatwardza. Wszyscy mówią żeby od marchewki zacząć rozszerzać dietę ale można spokojnie od innego warzywa. Teraz jest sezon na brokuły więc może brokuł? :)