Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Początek ciąży

Data utworzenia : 2013-05-19 14:36 | Ostatni komentarz 2019-05-18 17:13

Ania-1988

25339 Odsłony
11 Komentarze

Witam, jestem w 10 tygodniu ciąży (pierwsza ciąża). Od ostatnich dwóch tygodni mój brzuszek stał się lekko twardy i pobolewa od dołu. Czy to normalne jest na tym etapie ciąży?

2013-05-21 15:21

Witam, to niestety raczej nie do mnie pytanie, nie jestem ginekologiem, także proponuję się skonsultować z lekarzem prowadzącym ciążę Pozdrawiam

2013-05-20 01:03

Mnie pobolewało do około 4/5msc lekarz kazał mi brać duphaston 2x1 i dopegyt ( na ciśnienie ), także myślę że to nie jest nic poważnego, ale przy najbliższej okazji zapytaj lekarza. :) Zawsze lepiej się upewnić. :)

2013-05-19 17:06

Moze sie pojawiać bol brzucha wywolany powiększająca sie macica, powstaja skurcze i stad ten bol... Jest to normalne, ale trzeba skonsultować z lekarzem, byc moze będzie kazal brać no-spe i duphaston lub luteine na podtrzymanie ciazy i powstrzymanie skurczy ;) proponowalabym zadzwonić do niego od razu i jak najwięcej lezec i odpoczywać ;) ja w obu ciazach na poczatq odczuwalam bole brzucha, bralam tak jak napisalam wyżej a nospe bralam 3x1 tabletka aż do ukończenia 13 tygodnia :) oczywiscie bralam tez kwas foliowy, który trzeba brac a wlasce femibion natal 1 bo dzieki tym witaminom nie zasypialam od razu... Teraz twoj organizm jest mocno oslabiony, duza dawka hormonów i cialo musi sie przyzwyczaić, ze pracuje dla dwojga... Nie martw sie, ale dzwon do lekarza i wyjaśnij swoje wątpliwości :) mojej mamy brat jest ginekologiem wiec z pierwszej ręki wiem o tym co napisalam wyżej :) a zaznaczam, ze mój synek ma juz prawie 2 latka i jest całkowicie zdrowy, drugi rodzi się w czerwcu :) mam nadzieje, ze pomoglam :) jeśli tak to proszę o zaznaczenie "pomocny" pozdrawiam :) czekam na wiadomość czy dolegliwosci przeszly :)