Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Piersi złe

Data utworzenia : 2017-03-30 10:32 | Ostatni komentarz 2017-06-23 12:41

NatkaF

4034 Odsłony
104 Komentarze

Dziewczyny od paru dni moj maluch po prostu nienawidzi piersi. Jak tylko skaram sie go dostawić to wygina sie w łuk odwraca głowę i płacze. Absolutnie nie chce piersi. Wiec siedze i odciagam pokarm ale boję sie ze jeszcze troche a laktacja bedzie słabsza no bo wiadomo ze dziecko najlepiej pobudza. Myślicie ze to jakis maly kryzys? Skok rozwojowy? Bo juz nie mam sily

2017-03-30 17:57

W innym watku pisalas, ze synek ma ropiejace oczko. Takie oczko moze byc oznaka jakiejs poważniejszej infekcji. Moze to jest przyczyna? Moze boli go gardło a moze wychodzą mu ząbki? Przyczyn moze byc wiele. Proponuje zebys skonsultowala to oczko z lekarzem, zeby przebadal synka, moze rozwieje Twojw wątpliwości. Jezeli okaze się, ze jest zdrowy i nie wychodzą żadne zabki, to moze to zwykly skok rozwojowy i samo minie.

2017-03-30 16:17

Natka a gdzieś w wątku pisałaś ze jest już lepiej, czyli kryzys powrócił tak? A jak twój synek zasypia to nie chce piersi possać? U mnie za dnia jest podobnie, córka się wyginała mimo że jej nie karmiłam z butelki, nic się nie działo ale przynajmniej possała trochę a u Ciebie w ogóle nie chce tak? To ściąganie bywa frustrujące, najważniejsze abyś robiła to systematycznie aby laktacja była unormowana. Spróbuj go na śpiocha pokarmić, jak będzie zasypiał podaj mu pierś i przystawiaj jak najczęściej. U mnie w nocy bez problemu ssie moze też spróbuj jak za dnia nie udaje Ci się.

2017-03-30 15:44

Zetka no wlasnie z butelki je normlanie... a z piersi no nie da rady bo sie wybina w luk, odwraca glowe na wszystkie strony tragedia. Ale ma taka butelke ze o wiele dluzej je niz z piersi i ciezej sie ciagle wiec nie sadze zeby wolal ta butelke bo bardziej musi sie nameczyc hehehe :) Aleks maly za tydzien skonczy 4 miesiace. Angel wydaje mi sie ze pokarmu mam tyle samo bo jak sciagam to wszystko jest ok. Justyna raczej nic nowego nie wprowadzalam, a moje mleczko z butelki je chetnie wiec raczejt o nie dieta

2017-03-30 15:08

Natka a czy z butelki je ochoczo? Może mu się zrobiła jakaś afta w buzi lub na języku? Dzieciaki pakują wszystko do buziaka więc nie wykluczone, że może go coś boli?

2017-03-30 12:24

Natka a może zjadłap coś nowego co nie posmakowało maluszkowi i się zrazil? Albo jakieś perfumy? Balsam?

2017-03-30 12:19

Moze byc tak, ze po prostu Twoj naluszek woli butelkę. Jeśli dokarmiasz go butelką ze smoczkiem, może się okazać, że przyzwyczaił się do łatwiejszej techniki ssania i dlatego nie chce ssać piersi. A może to faktycznie idą mu ząbki, albo zbliża się jakaś infekcja dlatego nie ma ochoty na pierś. .. Ale nie denerwuj się na zapas. Może mu przejedzie. ..albo po prostu dorósł hehe :)

2017-03-30 12:13

Przyczyny mogą być różne....ząbki,chore gardło,mniej pokarmu.... A teraz jak zaczął pić z butelki to bardziej preferuje butelkę,gdyż mleko szybciej z niej leci niż z piersi.I dlatego pierś odrzuca,bo musi się jednak przy niej trochę napracować. Może to przejściowy okres.Nie poddawaj się i próbuj przystawiać go do piersi.

2017-03-30 11:58

Natka a ile ma maluch? 6miesięcy bo nie pamiętam dokłądnie? może to ząbki, no albo skok rozwojowy:(