Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Jednodniowa gorączka - czy to nawał pokarmu?

Data utworzenia : 2017-03-15 17:46 | Ostatni komentarz 2017-04-11 15:32

konto usunięte

6115 Odsłony
41 Komentarze

W ubiegłym tygodniu ni z tego ni z owego dostałam gorączki, lekko powyżej 37 stopni, myślałam, że na spacerach z małym coś złapałam, przy gorączce miałam dreszcze, ból mięśni, generalnie objawy jak na grypę, ale nie bolało mnie ani gardło, ani nie miałam kataru, tylko gorączka, która po nocy minęła. Wczoraj sytuacja powtórzyła się, myślałam, że mnie przewiało, bo nie mogłam się rozgrzać, zmierzyłam temperaturę i była znowu podwyższona, po wzięciu 2-3 apapów na cały dzień stan podgorączkowy mija i czuję się jakbym nie miała żadnej gorączki. Piersi mnie nie bolą przy tym, może są cieplejsze niż normalnie, ale też trudno stwierdzić czy to od gorączki czy nie. Czy może to być spowodowane nawałem pokarmu? Piersią karmię 3ci miesiąc, czy nawał może się tak późno przytrafić? Zauważyłam, że mam go troszkę więcej, ale nie są to kolosalne ilości z ok. 120 ml mam teraz ok. 150 ml, czasem więcej (z obydwu piersi po pracy z laktatorem). Czy któraś z Was miała takie objawy przy nawale pokarmu? Czy trzeba skonsultować to z lekarzem czy to całkiem normalna sprawa?

2017-04-11 15:32

XmasBaby faktycznie trochę jął patyczak musisz wyglądać, sama kiedyś tyle ważyłam przy wzroście 172 cm. Odzywaj się co u Ciebie, jesteś już po badaniach?

2017-04-10 22:20

XmasBaby jesteś już po badaniach??? Jeśli ktoś ma problemy z przytyciem to może winna jest tarczyca. Jednak w Twoim przypadku ta niska waga wynika wydaje mi z przemęczenia,braku czasu na jedzenie, nerwów..... Daj znać co u Ciebie?

2017-04-06 12:14

Xmas, to może faktycznie kwestia karmienia, piersi i nawału. Co do wagi to bez przesady, wiele kobiet jest bardzo szczupłych. Moja mama jak była młodą mamą to ważyła 50 kg przy Twoim wzroście. Ja co prawda jestem dużo niższa jednak ważę też stosunkowo mało. Jak jestem u rodziców to tata wręcz mnie zmusza do jedzenia i robi wieczne przytyki, że zaraz dziecka nie będę miała siły nosić, ale co zrobić, jak ja jem wszystko, nawet słodyczami się opycham. Widocznie taki urok i już, nie jedna kobieta by pozazdrościła :)

2017-04-01 08:43

Oj tak zdecydowanie mogł to być nawał, sama miałam ostatnio podobna sytuacje, musiałam na tydzien odstawić mała od piersi bo brałam antybiotyk przy którym nie mozna karmić, sciagałam pokarm lakattorem i wylewałam żeby utrzymać laktacje, jednak jedną noc sobie odpuściłam sciaganie, obudziłam się z goraczka dreszczami i piersiami jak głazy. Objawy ustapiły zaraz po opróżnieniu piersi

2017-04-01 08:22

Nie mam przeziębienia, nadal nic w tym kierunku sie nie rozwinęło . Maz przestał mi pomagać, tez nie wiem dlaczego. Lekarz dał mi skierowanie na badania, najbardziej zaniepokoiła go moja waga. Wazę 55 kg przy 174cm. Wyglądam jak patyk, ale nie mogę przytyć. Teraz to i tak nie mam nawet ochoty na jedzenie . We wtorek badania zobaczymy

2017-03-31 22:39

Taka temperatura to już nie zmęczenie raczej. Ja miałam wysoką temperaturę, a potem doszedł mi katar i gardło. Teraz w powietrzu pełno wirusów, może i Ciebie coś dopadło. Grunt, że organizm walczy, mam nadzieję, że szybko się z tym uporasz. Niestety my mamy jesteśmy podatniejsze, niewyspane, zmęczone...

2017-03-30 18:16

XMas a moze jakas grypa Cie boierze? albo po prostu zmeczenie materialu i organoizm daje znac ze czas troche odsapnac

2017-03-30 16:21

XmasBaby czytałam ze przy dłuższym zmęczeniu może pojawić się taka temperatura wiec może z tego powodu ja masz. Na pewno należy Ci się odpoczynek, a mąż Ci nie pomaga? Oby wynik z morfologii coś Ci rozjaśnił sytuację i ważne że do lekarza pójdziesz bo z tym nie ma co czekać.