Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

planowane CC a pobudzenie laktacji dzien przed porodem

Data utworzenia : 2017-02-08 00:23 | Ostatni komentarz 2017-03-11 11:38

K.Szmyt

7598 Odsłony
95 Komentarze

Witam pierwsze cesarskie ciecie mialam nie planowane odbyl sie porod naturalny zakonczony CC urodzilam corke w piatek a w niedziele moglam zaczac ja przystawiac dosyc dlugi odstep czasu zanim laktacja sie ruszyla to i rowniez troche minelo . Tym razem mam cc zaplanowane i pomyslalam ze jakbym juz troche pobudzila laktacje dzien przed to juz po narodzinach malej cos by sie ruszylo no i sutki rowniez bylyby dla niej przygotowane . Oczywiscie to moja wymysly ale czy to ma jakis sens ze strony eksperta ? dziekUje i pozdrawiam

2017-02-08 12:10

A co sadzisz jezeli chodzi o skurcze ? Zawsze w artykulach spotykalam sie z Opinia ze podraznianie sutkow moze wywolac skurcze czy jest sens podraznic je troche wlasnie dla skurczow ? Bo jednak te skurcze daje tez dziecku znac ze zaraz bedzie z mama .

2017-02-08 11:46

K.Szmyt, ja nie miałam przy drugim cc priblemowz karmieniem. Tylko po godzinie od cięcia dziecko było ze mną. I przystawiane przez cały dzień. Potem noc na noworodkach, i potem już stale ze mną. A przy synku było kilkanaście godzin odstępu. A laktacje i wyrzut oksytocyny pobudza oddzielenie się łożyska, co operacyjnie, ale jednak nastąpi. Cc nie znaczy, że będzie problem z karmieniem. Tylko by dziecko było szybko przystawione.

2017-02-08 11:27

mala zatrula sie wodami bylo juz 9 dni po terminie i miala zachlystowe zapalenie pluc inkubator po porodzie krwawilam i dopiero w niedziele podana mialam krew caly czas lezalam a Nadia byla na patologii noworodka tam dostala od razu butelke w niedziele ja przystawilam pomagala mi Pani z poradni laktacyjnej caly czas zeby tylko z piersi pila no i skonczylo sie na tym ze laktator stal sie naszym przyjacielem tylko sciagalam . Wiem ze skurcze sa bardzo potrzebne dla rozwoju dziecka a przy planowanej cesarce moge pomarzyc o skurczach a tak myslalam ze moze.laktatorem troche pobudze organizm do malych skurczow przedporodowych. Ja wiem ze to duzo czasu jeszcze ale pomalu zbieram informacje bardziej doswiadczonych mam :)

2017-02-08 10:47

dziubus2016, to bije po oczach i boli. ArtykUł. Już ktoś zwracał też uwagę na to. Przepraszam za czepianie, ale sama walczę z błędami u męża i ms word też nie daje mu do myślenia. K.Szmyt, z czego wynikało takie opóźnienie w przystawieniu? Bo u mnie pry pierwszej cc też trochę opóźnienia było. Przy drugim już nie. Od razu mogłam po przewiezieniu na salę być z malutką, tylko musiał być ktoś z rodziny przy mnie. Ale wiem że co szpital to inaczej.

2017-02-08 09:19

Dziekuje . Ja myslalam dokladnie o tym zeby dzien przed uzyc laktatora

2017-02-08 09:04

Pomocny i ciekawy artykUł : http://lovi.pl/pl/karmienie-piersia/225/1 Jest tez podobny watek : ) http://lovi.pl/pl/forum/1/2823/1

2017-02-08 00:40

a moze Wy kobietki mialyscie jakies doswiadczenia w tym temacie? Czekam na odpowiedzi ;)