Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Chore zatoki

Data utworzenia : 2017-02-05 18:20 | Ostatni komentarz 2017-02-27 17:47

Anna.Zachulska

26206 Odsłony
34 Komentarze

Witam. Od kilku dni mam katar który wgl mi nie schodzi z nosa ponadto boli mnie bardzo głowa . Inhalacja z mięty nie pomaga co jeszcze mogę wziac na zatoki aby mi ulzylo.

2017-02-05 19:24

To co radzisz Bogna owszem tak ale nie w czasie ciąży, a podejrzewam że Anna jest w ciąży, skoro prosi na tym forum o pomoc. Najlepiej spytać lekarza co pomoże. Moja ginekolog dała zielone światło na psikacze do nosa. Miałam katar zatkany nos przez trzy tygodnie w ostatnim miesiącu ciąży i stosowałam nasivin baby, do tego dużo imbiru z cytryną i miodem w ciepłej wodzie do picia i pod koc

2017-02-05 19:12

Jeśli to chore zatoki to doraźnie pomogą tabletki Ibum Zatoki,możesz je przyjmować co 6 godzin. Działają przeciwbólowo,przeciwzapalnie,zmniejszają przekrwienie błony śluzowej nosa.Jednak jak najszybciej udaj się do lekarza,który jeśli rozpozna zapalenie zatok wypisze ci receptę na antybiotyk,bo tak najczęściej leczy się to schorzenie.Jeśli nie będzie pewny czy to zapalenie zatok może dać ci skierowanie na zdjęcie RTG zatok,na podstawie którego potwierdzi lub wykluczy stan zapalny.