Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Karmienie piersia niespokojny noworodek

Data utworzenia : 2017-01-06 13:53 | Ostatni komentarz 2017-03-31 22:41

Katarzyna907

2729 Odsłony
34 Komentarze

Witam Moj synek ma 6dni zaczelam karmin piersia od poczatku. Problem jest w tym ze synek chyba sie nie najada bo prosi sie bardzo czesto o jedzienie.. Podczas jedzenia czasami kopie nogami lecz nie spina sie.. Kupki prawidlowe brzuszek mieciutki. Odciagnelam dzisiaj laktatorem 65ml mleka metoda 7 5 3 młody zjadł porcje i poszedl spac niestety musialam mu dopomoz bujaniem. Po odlozeniu go po paru minutach krzywi sie marudzi otwiera oczy trze buzie wygina sie.. Biore na rece raz sie uspokaja a raz placze i znowu bujanie albo znowu cyc.. W nocy to samo.. Widze ze non stop by byl na cycu po godzinie ssania i tak wklada rece do buzi i cmoka. Smoczek nie pomaga. Co robic?? Pomozcie :( bardzo chce karmic bo widze po odciągnaniu ze sciagne ok 60ml Nawet po zjedzeniu jest marudny nie sciska piastek czasami jak jest juz bardzo zly odpcha do tylu glowe

2017-01-06 19:49

U nas bylo to samo. Okazalo sie ze mam coraz mniej pokarmu i maly po porstu niedojadal. Przystawiaj do obu piersi. Malenstwo powinno jesc od 20-40 min wtedy mamy pewnosc ze jest zajedzone. Jesli je krocej, to wtedy bedzie czesciej domagalo sie jedzenia. Ja zaczelam sciagac pokarm laktatorem zeby sprawdzic ile mam pokarmu i ile maly zjada.Ewentualnie mozesz poradzic sie poloznej srodowiskowej lub doradcy laktacyjnego

2017-01-06 14:24

może jest mu za mało tzn za mało leci? Moja nauczyła się ssać jak pijawka i zdarza się, że też płacze to zaraz dostawiam drugiego cycka , może kochana dopiero Ci się rozbuja laktacja i mleko będzie treściwsze dzięki temu i maluszek się naje :)