Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Problemy w trakcie karmienia

Data utworzenia : 2016-12-29 21:19 | Ostatni komentarz 2017-01-26 06:41

Katarzyna.c.1985

2314 Odsłony
20 Komentarze

Witam wszystkich. Moja mała jest karmiona piersią. Ma 4,5 m-ce. Problem mam taki, że w trakcie dostawienia do piersi po chwili zaczyna strasznie płakać i wypluwa piers. Po przelozeniu dziecka do drugiej piersi jest taka sama sytuacja. Zaczęło się wszytstko jakies trzy tygodnie temu. Tydzien moze bylo dobrze i teraz znowu to samo. Na razie mała jeszcze nie zabkuje. Nawału pokarmu też nie mam. Dwa dni temu dostałam pierwszą miesiączkę. Czym to moze byc spowodowane? Co powinnam robic w takiej sytuacji? Płakać już mi się chce ;-(

2016-12-29 22:41

A może problem tkwi w za krótkim wędzidełku. Warto jeszcze to zweryfikować skoro to nie są ani pleśniowki ani nie ząbkuje.

2016-12-29 22:28

A może to kwestia tego czego używasz np. do mycia swojego ciała. Zapach, albo smak jakiegoś produktu który zostaje na skórze,

2016-12-29 21:36

Dziś byłyśmy na szczepieniu i Pani doktor po obejrzeniu małej stwierdziła, że nic w buzi się nie dzieje a skoro mała nie chce jeść to powinnam zacząć podawać stałe posiłki skoro już ma skończone 4 m-ce:-(

2016-12-29 21:33

A moze to jednak zabki? Każde dziecko inaczej je przechodzi i ma inne objawy. Zagladalas maluchowi do buzi, moze ma plesniawki, ktore utrudniaja mu jedzenie. A moze przechodzicie przez skok rozwojowy. Podsylam link z odpowiedzią eksperta, na temat karmienia piersia i miesiaczkowania http://lovi.pl/pl/forum/2/7481