Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1165 Wątki)

Jak pomóc laktacji.

Data utworzenia : 2016-12-05 19:45 | Ostatni komentarz 2017-01-09 00:18

Beata.Gorzkowska

6310 Odsłony
87 Komentarze

Drogie mamy,może wy znacie jakies skuteczne sposoby by pobudzić laktacje.Moja córcia ma 9 tygodni i karmie ja butelką i piersią,tylko że zje pierś i muszę dac butelkę bo jest głodna,potrafi po piersi zjesc nawet120ml.W piersiach czuje że prawie wogóle nie mam mleka mimo to uparcie przystawiam .Pije tez dużo wody i bardzo dużo bawarki i nic.Może jest jeszcze jakis sposób zeby jednak tej piersi było wiecej a mniej butli.

2017-01-09 00:18

Ostatnio tez sięgnęłam po femikaler. Pijesz dwie czy jedna saszetkę dziennie?

2017-01-08 21:35

Ja jak czuje "niemoc" w piersiach to pije Femaltiker. Dwa dni i wszystko wraca do normy. Już dwa czy trzy razy mnie wspomaga

2017-01-04 12:50

N.Kowalska chyba tak,bo jak mały będzie spał pare godzin to Ci może dzbanka herbaty braknąc i można zgłodniec.Moja suszarką nie bardzo jest zainteresowana,za to jak byłam u rodziców i tata mielił mieso maszynką elektryczną to ja zainteresowało,ani się nie ruszała dopuki nie przestał:)

2017-01-04 12:20

Sylwia u nas ta aplikacja sie nie sprawdziła! Dzis jesteśmy po szczepieniu. Mały marudził strasznie! Cyca nie chciał, smoka nie chciał, odkurzacz nie działał.. zabrałam wiec go do łazienki, położyłam na przewijaku, włączyłam suszarkę i juz tak spi 15 minut, a ja siedzę na kibelku z kubkiem herbaty i zapasem w dzbanku.. chyba muszę przewijak przenieść do salonu :D

2017-01-03 21:28

Dziewczyny ciezkie dziala wyciagaja :-) Piwodzenia życzę u Nas aplikacja na telefon z odglosami roznymi dziala i sie sprawdza :-) baby sleep sounds :-)

2017-01-03 20:40

Na mojego działa smoczek i suszarka ale nie taka z YouTube.. on chyba rozróżnia jedną od drugiej jakos

2017-01-03 13:29

No wlasnie przekupujemy go smokiem. Chociaz zaraz go wypluwa, ale robimy mu z pieluszki "klin" i blikujemy smoka zeby nie wypluwal wiec jest w miare ok. Ogolnie myslalam ze bedzie o wiele gorzej z przetrzymaniem go te 2-3 h ale nie jest zle. Sciagam pokarm (chociaz na noc i tak dostaje 2x mm bo to chyba wciaz za duzo dla moich piersi) i dostaje za kazdym razem 120ml mleczka. Budzi sie roznie, raz po 2h raz po 3 (licze od skonczenia jedzenia, bo jeszcze godzina usypiania). Jesli obudzis ie wczesniej, dostaje smoka+klin :D i jakos dajemy rade nawet do 3h go przytrzymac nawet udaje sie bez placzu. Chociaz dzis cos gorzej znosi te przerwy, ale na youtube wlaczylismy dziwek odkurzacza i maly od razu odpadl:D wiec teraz mamy juz smoczek i odkurzacz (ciezka bron wytoczona) :)

2017-01-03 00:26

Woo Natka to masz glodomarka malego w domku :-) niewiem czy gdzies pisalas czysynek j nie chce smoczka bo tak sporadycznie teraz tu moge bywac :-) zeby w taki sposob go troche oszukac :-) male dzieciaczki zazwyczaj z czasem wyrastaj i gubia te kilogramy jak ttlko zaczynaja byc bardziej aktywne :-) próbowała bym faktycznie znaleźć jakis cudowny środek na to zeby nie jadl tyle ale nie robilabym tego na sile :-)