Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

karmienie piersią i bielizna mamy do karmienia...swobodne przepływ mleka w kanalikach

Data utworzenia : 2016-09-18 03:30 | Ostatni komentarz 2021-03-03 12:43

sasa15

13429 Odsłony
286 Komentarze

Drogie Panie jak myślicie czy biustonosz do karmienia ma znaczenie w zakresie karmienia piersią a raczej swobodnego przepływu mleka w kanalikach??? ogromne znaczenie ma taki biustonosz-powinien być bez fiszbin....powinien być miękki-specjalnie przeznaczony do karmienia aby nawet w nim spać...kanaliki mleczne nie są uciskane przez fiszbiny, natomiast zapewniony jest swobodny przepływ mleczka w kanalikach.

2021-03-03 12:43

Ja kupiłam zwykły miękki i był super

2021-03-02 22:49

Też tak miałam. Chodziłam w takim materiałowym miękkim i miałam wkładki jednorazowe lub wielo. Te wielo to tylko się wkłada, nie mają żadnego mocowania więc dopiero ich po nocy szukałam w łóżku. 

Na wyjścia zakladalam bardziej usztywniany ale to dopiero duzo pozniej, po unormowaniu laktacji.

2021-03-02 21:21

Ja niestety przez pierwsze pol roku karmienia piersią musiałam spać w staniku i nosić wkładki laktacyjne, bo inaczej byłabym cała w mleku takie uroki kp. Także dla mnie stanik do karmiania byl bardzo ważny bez niego byłoby ciężko.

2021-01-09 04:17

Hej dziewczynki jeśli chodzi o staniczek do karmienia to w moim przypadku nie zdał rezultatów, ponieważ jest nie wygodny... . Czasami przy karmieniu nie ma czasu na odpoananie staniczka, bo dziecko jest bardzo głodne, a tym bardziej te składniki laktacyjne nie trzymają się na tyle ile powinny ... zawsze mi gdzieś uciekają nie są na swoim miejscu  

2021-01-07 17:10

Ja miałam dwa biustonosze na zmianę na czas karmienia piersią, ale mimo to zdarzało mi się też zakładać normalny biustonosz kiedy gdzieś wychodziłam. W domu starałam się chodzić jednak bez biustonosza. 

2021-01-07 13:47

ja wlasnie od  kiklku dni cwicze i teoretycznie jestem na diecie narazie eliminuje skladniki, nie chce restrykcyjnej diety bo wiem ze w takiej bbym nie wytrzymala ale silnie cwicze 2 x dziennie 

2021-01-06 14:07

Klaudiamama pod koniec ciazy miałaś tylko 65kg czyli 3kg do przodu? :o szok

2021-01-05 16:54

Ja zaczynałam ciąże mając 62 kg. Przez mdlości schudłam do 59 a pod koniec jakies 65 kg. Teraz jestem 3 msc po porodzie i waże 58 kg czyli mozna powoedziec ze po ciąży schudłam. Wlasciwie to zaraz po porodzie juz bylo mnie wyraźnie mniej. Nawet jeśli chodzi o brzuch to nie był duży. Odrazu miałam płaski w miare brzuch