Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1146 Wątki)

Dziwne zachowanie dziecka.

Data utworzenia : 2016-08-02 18:35 | Ostatni komentarz 2016-08-25 01:59

GosiaR

1914 Odsłony
10 Komentarze

Wszystko zaczęło się w niedzielę wieczór od tej pory córeczka (5tyg.) nie mogła zrobić kupki. W poniedziałek gdy się obudziła i zjadła juz nie mogła usnać przez cały dzień gdzie zazwyczaj śpi po 2-3 godz. zaczął się płacz, mało je, jest jakaś taka smutna, cały czas strasznie cumla smoczek momentami jest strasznie zła i rzuca nogami i rączkami w każdą stronę. Podałam jej wczoraj wieczór po dwu godzinnym płaczu czopek lecz mało co to dało kupki tylko troszkę było. I tak drugi dzień nie chce spać mało je no i ból przy probie zrobienia kupy. Czy mogło cos jej aż tak zaszkodzić co ja zjadłam ?

2016-08-03 11:22

A może to nie zrobienie kupki męczy malucha, a wzdęcia? Jeśli karmisz piersią to o zaparcia raczej trudno. Ogrzewaj brzuszek, masuj i zobacz czy jest jakaś poprawa. Zamiast czopka podaj np. espumisan. Koper włoski piłam sama, gdyż karmiąc piersią nie dopajałam malucha.

2016-08-02 22:04

Kochana jak masz wątpliwości to idź do lekarza, bo jeśli karmisz piersią to kupka u takiego malucha może się nie pojawić do 10 dni i jest ok tak mi powiedziała położna, może to być objaw kolki wtedy dobre są ciepłe okłady na brzuszek małej, masaż czy herbatka z kopru możesz pić sama, albo podać córce w butelce jeśli to nie pomaga a jest np gorączka zgłoś się do pediatry. Zastanów się czy wprowadziłaś do jedzonka jakieś nowe jedzonko pomidorek, truskawka, mocna kawa czy herbata itp bo może rzeczywiście coś zaszkodziło małej