Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1146 Wątki)

Dziwne zachowanie dziecka.

Data utworzenia : 2016-08-02 18:35 | Ostatni komentarz 2016-08-25 01:59

GosiaR

1915 Odsłony
10 Komentarze

Wszystko zaczęło się w niedzielę wieczór od tej pory córeczka (5tyg.) nie mogła zrobić kupki. W poniedziałek gdy się obudziła i zjadła juz nie mogła usnać przez cały dzień gdzie zazwyczaj śpi po 2-3 godz. zaczął się płacz, mało je, jest jakaś taka smutna, cały czas strasznie cumla smoczek momentami jest strasznie zła i rzuca nogami i rączkami w każdą stronę. Podałam jej wczoraj wieczór po dwu godzinnym płaczu czopek lecz mało co to dało kupki tylko troszkę było. I tak drugi dzień nie chce spać mało je no i ból przy probie zrobienia kupy. Czy mogło cos jej aż tak zaszkodzić co ja zjadłam ?

2016-08-25 01:59

U nas najlepiej działał bobotic forte ale 5 kropli zamiast 3 albo niemiecki sab simplex, dodatkowo też ciepły strumień z suszarki do włosów na brzuszek, oczywiście tak żeby nie oparzyc.

2016-08-16 22:42

Gosiu jak teraz czuje się Twoja córcia? Nadal ma problemy z kupką?

2016-08-09 22:20

Też mi to wygląda na wzdęcia - przerabiam to od 4-5 tygodnia do teraz (10 tydzień). Co wypróbowałam: 1. Masaż brzucha - ruchy okrężne, zginanie nóżek 2. Okłady - termofor z pestek wiśni 3. Herbaty - koper włoski (nadali piję), rumianek, laktacyjne (nadal pije) 4. Lekarstwa - Espumisan, debridad, esputikon (najlepszy wg mnie), bobotic forte, delicol 5. Pomoc fizjoterapeuty - i to był strzał w 10, w tym wątku więcej opisałam http://lovi.pl/pl/forum/2/2327/2

2016-08-04 16:23

Ja do tej pory również codziennie piję rumianek i herbatkę na laktację - Lactosan :) Synek ma już 7 miesięcy ale myślę, że pijąc to mu pomaga na brzuszek :)

2016-08-04 00:33

Mi również się wydaje, że problem jest z wzdęciami. Podawaj dziecku coś na wzdęcia ja używałam Espumisan a do tego masuj brzuszek zgodnie z ruchem wskazówek zegara, przykładaj nóżki do brzuszka, często kładź dziecko na brzuszku i jak leży na brzuszku możesz również masować brzuszek ale tym razem ruchem przeciwnym do wskazówek zegara. Ja dodatkowo codziennie piję herbatkę rumiankową oraz koper włoski. Również pomagają na wzdęcia.

2016-08-03 21:59

U mnie wzdęć nie powodowały produkty które spożywam tylko raczej nie do końca rozwinięty układ trawienny synka i niestety męczył się ze wzdęciami do 6 tygodni po tym czasie jak ręką odjął było już dobrze więc może po prosty trzeba uzbroić się w cierpliwość i pomóc złagodzić objawy wzdęć np. podając espumisan :)

2016-08-03 21:15

Pewnie wzdecia. Trzeba uważać co się je jak się karmi piersią.my mieliśmy kilka wpadek to pol nocy potrafiło męczyć mała ale w sumie na drugi dzień już przechodziło ale zależy co zjadlas. Moja koleżanka zjadla zurek to chyba dwa dni jej synek sje męczył. Masować brzuszek ruchami okreznymi zgodnie ze wskazówkami zegara . Zginąć delikatnie nóżki do brzuszka. Dobre jest też położenie bobasa na brzuszku.

2016-08-03 17:36

Z tego co opisujesz mogą to być wzdęcia bo tak jak napisały dziewczyny, kiedy karmisz piersią to zaparcia nie występują...może spróbuj pić herbatę z kopru włoskiego lub rumianek. Mój synek do 6 tygodni miał takie problemy i pomagały te herbatki które wymieniłam i dodatkowo masaż brzuszka plus ciepłe okłady :)