Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1146 Wątki)

FLOSLEK FOR MUM

Data utworzenia : 2016-06-13 16:05 | Ostatni komentarz 2016-07-01 22:36

Laurcia31

1571 Odsłony
14 Komentarze

Witam ! Zakupiłam preparat do pielęgnacji brodawek sutkowych FLOSLEK FOR MUM. Czy któraś stosowała ? Czy faktycznie jest bezpieczny dla dziecka ?

2016-06-14 14:10

Ja nie stosowałam tego preparatu, ale moim zdaniem jeśli zakupiłaś preparat na którym jest napisane, że jest to "Preparat do pielęgnacji brodawek sutkowych dla kobiet w ciąży i po porodzie" to musi być bezpieczny ;-)

2016-06-14 13:34

Faktycznie mleko mamy jest najbardziej leczniczym preparatem..już tyle czasu minęło, od przepełnionych mlekiem piersi (w zasadzie nie tak wiele..ale czas gdy ma się dzieci..jakoś tak nieubłaganie szybko leci :) że zapomniałam :)

2016-06-14 13:31

A ja wyleczyłam poranione brodawki swoim mlekiem. Po każdym karmieniu smarowałam brodawkę mlekiem z piersi i pozostawiałam do wyschnięcia. Pomogło szybko i problem poranionych brodawek minął.

2016-06-13 21:28

Ja z polecenia położnej używałam Purelan - Medela i bardzo byłam z niego zadowolona ale jeżeli ten preparat który kupiłaś ma atesty to myślę że powinien być również dobry :)

2016-06-13 17:41

Ja też dostałam maltan w szpitalu jako próbkę, ale w zasadzie stosowałam go sporadycznie. Córka zaczęła ranić mi sutki gdy pojawiły się ząbki..i gdy zamiast jedzenie wolała się sutkiem bawić, było to już po skończonym roku, ochronnie dla złagodzenia podrażnień używałam alantanu, który zmywałam przed podaniem córce piersi - a że karmienia były sporadyczne to rany goiły się dość szybko.

2016-06-13 17:26

Ja nie używałam tego preparatu, używałam Maltan , który był bardzo dobry, kupowałam w aptece,pani powiedziała, ze jest bezpieczny dla maluszka. Zresztą wcześniej dostałam próbkę tego kremu w Niebieskim Pudełku w szpitalu.Polecam:) Ale firmę Flos Lek znam od dawna i chwalę sobie ich produkty, więc ten pewnie też będzie dobry:)