Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1146 Wątki)

FLOSLEK FOR MUM

Data utworzenia : 2016-06-13 16:05 | Ostatni komentarz 2016-07-01 22:36

Laurcia31

1572 Odsłony
14 Komentarze

Witam ! Zakupiłam preparat do pielęgnacji brodawek sutkowych FLOSLEK FOR MUM. Czy któraś stosowała ? Czy faktycznie jest bezpieczny dla dziecka ?

2016-07-01 22:36

Ja też używałam Maltan polecam

2016-06-23 15:53

Laurcia też kupiłam nakładki na sutki gdy mojej córce pojawiły się ząbki to spróbowałam i do dziś żałuje bo mała pomyślała ze to butla i tak mnie ugryzła że aż się popłakałam a bez nich pije mleczko bez użycia kiełków. Mi się nie przydały bo córeczka ładnie pierś chwytała i nie miałam nigdy podrażnionych sutków czy brodawek. Co do maści ja zaufałabym producentowi, bo nie ryzykował by stwierdzeniem z kapelusza. A po za tym tak jak wspomniała Kasia nasze mleczko jest super lekiem na podrażnione sutki, jak i też wietrzenie ich. Ja mogę Ci polecić muszle laktacyjne, u mnie się sprawdziły w dwóch kwestiach. Po pierwsze- gdy masz obolałe podrażnione brodawki te wentylacyjne świetnie separują sutki od bluzki czy też biustonosza, a przez to szybko się regenerują. Po drugie te niewentylowane są super jeśli podczas karmienia leci ci z drugiej piersi. U mnie było zbawienne, bo leciało ciurkiem a pieluch nie nadążałam prać i suszyć.

2016-06-23 13:34

A człowiek tak kupuje to co jest napisane w tych poradnikach różnych a nawet nie wie że własny pokarm może być lekiem :) Gdyby to było moje drugie dziecko to pewno byłabym mądrzejsza a tak to zakupiłam jak kazali :)

2016-06-22 21:16

Laurcia ja nie stosowałam nic innego oprócz własnego pokarmu. Pomógł mi bardzo fajnie i szybko. I jest najbardziej naturalnym preparatem na podrażnione sutki oraz oczywiście bezpieczny dla dziecka.

2016-06-21 16:23

No te nakładki na sutki tez fajna sprawa. Ale myślalam o tym rozwiązaniu jak malej zaczną ząbki wychodzić :) no chyba że będę miała bardzo podraznione sutki wtedy zdecyduje się wczesniej na nakładki

2016-06-21 16:05

Ja również stosowałam Maltan, ale odkąd karmię dziecko przez tzw. "kapturki" to sutki nie są podrażnione ani popękane, a dodatkowo pomogły przy zagojeniu się pogryzionych wcześniej sutków.

2016-06-14 20:04

Skoro producent napisał, że jest bezpieczny to tak być powinno :) Ewentualnie możesz przeanalizować skład np tutaj na stronce jeśli to nie daje Ci pewności http://kosmetologia.com.pl/analizator-kosmetykow.html ;) Ja osobiście stosowałam 100%lanolinę, przekonało mnie to że jest najbardziej naturalna z tych cyckowych specyfików ;) (PurLan Medeli i Lansinoh robi właśnie taką 100% bez innych dziwnych dodatków a goi świetnie)

2016-06-14 18:19

Wiedzę, że każda z was stosowała co innego :) a nawet nie wiedziałam że mleko może pomagać na podrażnione sutki. Zakupiłam ten preparat bo było napisane w tych książeczkach różnych że warto to mieć. Też myślę, że jest bezpieczny ale wolałam zapytać bo to różnie bywa :)