Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Zapalenie pecherza a karmienie

Data utworzenia : 2016-05-28 06:45 | Ostatni komentarz 2021-09-19 11:13

Bealia

78768 Odsłony
88 Komentarze

Tak jak w tytule dopadlo mnie zapalenie pecherza a karmie. Czy moge zastosowac furargine...dzis sobota do lekarza nie pojde a do poniedzialku to nie wytrzymam bez leczenia...w donu mam wlasnie furargine...czy ktoras z mam stosowala karmiac piersaten lek?

2016-07-31 09:50

preparaty ziołowe są polecane kobietom w ciąży ? bo wiele słyszałam, ze różnie z tym bywa...ale może mam stare informacje :) bo nie jestem z tym na bieżąco co jakiś czas wszystko się zmienia.. :)

2016-07-30 22:34

Żurawit jest bardzo dobry i bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących więc wg mnie jest równie dobry jak żurawina chociaż ta na pewno jest troszeczkę lepsza.

2016-07-30 21:07

Picie dużej ilości płynów , najlepiej niegazowanej wody mineralnej, moczopędnych herbat ziołowych ( liście porzeczki, ziele skrzypu, liście brzozy). Można je przygotować samemu lub kupić w aptece gotowe mieszanki ziołowe. W celu utrzymania kwaśnego moczu, czyli środowiska nieprzyjaznego rozwojowi bakterii, warto stosować żurawinę, która ma działanie przeciwbakteryjne – utrudnia bakteriom przyczepianie się do nabłonka dróg moczowych, a dodatkowo jest silnym antyoksydantem. Jeśli ktoś nie przepada za sokiem żurawinowym, może przyjmować preparaty z tej rośliny. W aptekach dostępne są też inne preparaty ziołowe, które pomogą zwalczyć infekcję.

2016-07-30 14:02

Bealia pewnie rozumiem Cię, ze na pewno wolałabyś naturalnie ale jak już trzeba mocniej działać to nie ma wyjścia :)

2016-07-30 13:00

Iwonka kazdy lubi cos innego i nie to ze z ble co lykam garsc lekow ale jak juz nic nie pomaga to trzeba sie czyms ratowac. A ze mnie dosc czesto dopada zapalenie pecherza i jest to dosc bolesne to stawiam na sprawdzony sposob po odkad biore zurawit to nic sie nie dzieje a mialam okres po porodzie ze co 2 tygodnie mi sie przyplatywalo tak jak by nie doleczone

2016-07-30 11:02

Baelia ja jakoś nie jestem za preparatami aptecznymi - stosuję w ostateczności na początek zawsze stosuje naturalne metody na różne problemy a na końcu farmakologia...ale każdy ma własne prawo wyboru :)

2016-07-29 20:55

Adamos zuravit to ekstrat z zurawiny wiec jest bespieczny i w ciazy i podczas karmienia piersia

2016-07-29 19:10

Lepsza taka zarawina z marketu niz leki.