Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1163 Wątki)

problem z piersiami

Data utworzenia : 2015-11-04 06:11 | Ostatni komentarz 2015-12-14 22:40

Agnieszka.Janus

2904 Odsłony
19 Komentarze

Mam pytanie odnośnie karmienia, odnośnie piersi karmie już 2 dziecko , tylko problem polega na tym ,iż tylko z jednej piersi synek pije tak było również przy pierwszym dziecku, mimo iż jest przystawiany do drugiej to tylko w jednej zbiera się mleko czy jest jakiś sposób żeby obie były równe? Bo już teraz jedną jest od drugiej znacznie mniejsza.

2015-11-04 09:08

Ja stosowałam namiętnie laktatora ręcznego :( troszkę się na machalam i przystawialam dziecko tak jagby od pleców moich by ułożenie główki było takie same jak przy prawej piersi tak doradziła mi pediatra i podziało:) laktacja jest taka sama w obu piersiach a mały juz normalnie je z obu :)

2015-11-04 07:11

Miałam podobnie, pewnie wygodniej Tobie bądź dziecku podawać konkretną pierś. Najlepszym sposobem na wyrównanie laktacji jest częste przystawianie do tej którą wydaje się mniej mleczna.

2015-11-04 07:10

Mam ten sam problem :-( dziecko piersi nie odrzuciło, po prostu jest w niej malutko mleka i po kilku minutach Synek denerwuje się i chce drugą. Próbowałam już go przystawiac za każdym razem do tej gorszej piersi, stymulowałam laktatorem, a tam dalej po odciągnięciu zaledwie 20ml.... między jedną a drugą piersią jest różnica jak mniemam kilku rozmiarów. Czy jest sens podtrzymywać w niej laktację? Zaraz po porodzie przystawiono mi Malucha do tej lepszej, a potem było dwa dni przerywa w ogóle w karmieniu naturalnym, czy to może być powód złego funkcjonowania tej jednej?