Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1140 Wątki)

Wygląd piersi

Data utworzenia : 2013-04-02 12:20 | Ostatni komentarz 2013-12-13 21:35

Nikodem31

7921 Odsłony
19 Komentarze

Mój problem polega na wielkości piersi jedna lewa jest wielkości brzoskwini a 2 przypomina mniejszego melona a z obu je tak samo zastanawiam sie czy juz tak zostanie no i rozstępy tez coś nieprzyjemnego ;/

2013-04-02 20:19

ja też mam jedną pierś większą i przestałam się tym przejmować dawno temu :) a na rozstępy używałam balsamu z Rossmana Babydream :)

2013-04-02 19:36

Ja tez mam różnicę w wielkości, lewa jest większa. Karmię siedem miesięcy i nic w tej kwestii się nie zmieniło. Na rozstępy spróbuj olejek albo balsam Babydream fur Mama z Rossmana, tylko trzeba stosować na dość świeże zmiany.

2013-04-02 12:33

z rozstępami to chyba nic sie nie poradzi ;( moje piersi powiekszyły się o dwa rozmiary, kiedy przestałam karmić pozostały blizny po rozstępach ;( a piersi pozostały w rozmiarze większym niż przed ciażą;) jesli chodzi o róznice w piersiach, moja lewa pierś jest więsza od prawej, przy więszych piersiach było widac bardziej tą różnicę niestety;( Moze kremy na rostępy jakieś pomogą, chociaż ja nie stosowałam żadnych kremów podczas karmienia.